

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Ruj 08, 2011 8:50 pm Naslov poruke: |
|
|
| Low Napisao/la: | | sa cim bus onda farbal ramu, mora biti krom? |
a ne ne rama je gotova ostaje semi glos black...rekel sam da je ovo moja verzija .  _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Ruj 11, 2011 9:55 pm Naslov poruke: |
|
|
...da nebi mislili da se nije inkaj radilo
...i naravno da treba popravit malo na disku i finiširat lanac
btw oklopi su gotovi ali nikak nemrem napravit dobru fotku. _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Pon Ruj 12, 2011 10:29 am Naslov poruke: |
|
|
znaci i ti bus stigo do vikenda?
pa se vidimo gore  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bruce
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 1641 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Ruj 12, 2011 11:07 am Naslov poruke: |
|
|
Odlično! _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Ruj 13, 2011 10:52 pm Naslov poruke: |
|
|
dela se užurbano
 _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Ruj 15, 2011 7:10 pm Naslov poruke: |
|
|
...vreme mi istiće
mogla je ta spulja i bolje ispast,ali nemam cajta u živo bolje zgleda neg na slici
 _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Pet Ruj 16, 2011 8:39 am Naslov poruke: |
|
|
da, malo si prenaglasene plava i narancasta na spulji
bumo vidli sutra _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Ruj 20, 2011 7:53 pm Naslov poruke: |
|
|
...vidjel ga jesi na CK ...
hm znaš da je sve bilo na knap sa vremenom
 _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Uto Ruj 20, 2011 8:06 pm Naslov poruke: |
|
|
ne sekiraj se stari, ovi karbonski detalji i onaj kevlar iza ga jako izvlace, sve u svemu jako ljep bajk _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Uto Ruj 20, 2011 9:56 pm Naslov poruke: |
|
|
| Odlično, ogroman napredak u odnosu na dosadašnje radove. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Ruj 27, 2011 10:05 pm Naslov poruke: |
|
|
...sa zakašnjenjem,ali nikad nije kasno
 _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Sri Ruj 28, 2011 8:17 am Naslov poruke: |
|
|
mozda nije efektan kao trkace pile sa puno naljepnica, ali krasno slozen bajk sa puno detalja
bas mi se svidja _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|