Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

stalak za makete

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Radionica, savjeti, pitanja itd...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
veliko_pile

Član od: 26 Svi 2008
Poruke: 3087
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Pet Ruj 09, 2011 6:57 pm    Naslov poruke: stalak za makete Citiraj ovaj komentar

pozdrav, ovako zanima me gdje bi mogao nabavit stalak za brodove, mislim na oni mesingirani cilindri (neznam tocan naziv), koje inace koriste za pricvrstit brod na drvenu podlogu, ima li tako nesto da se moze nabavit kod nas, i to dosta brzo? Hvala.

EDIT:

evo mislim na ovo:

http://i92.photobucket.com/albums/l34/stavros_02/CMB%2055%20Thornycroft/cmb-brassbasepins.jpg

(slika je preuzeta sa Armorame, i samo je demonstrativne prirode)
_________________
...::Carpe Diem::...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
Hare

Član od: 19 Ruj 2007
Poruke: 45
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Pon Ruj 12, 2011 7:32 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ja sam kupovao ruckice za namjestaj koje su imale mesingani nosac drvene kugle i sl. Nije lose, a nije ni skupo
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lale

Član od: 03 Ruj 2008
Poruke: 436
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Pon Ruj 12, 2011 10:56 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odeš u bilo koji dućan šta prodaje metale na metre poput Strojoprometa. Tamo ima čega hoćeš za malu lovu.Imaju podružnicu i u Rijeci http://www.strojopromet.com/kontakt/.
_________________
www.aquosus.net , u škveru Bounty i Cutty Sark, na čekanju Wasa i Royal William


Lale: poruka promijenjena dana: Čet Ruj 15, 2011 7:39 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
veliko_pile

Član od: 26 Svi 2008
Poruke: 3087
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Uto Ruj 13, 2011 12:00 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar




evo snasao sam se za ovaj put, sjetio se da imam frenda koji ima tokarski stroj, pa eto, komad aluminija i dobili smo ovo uz pol sata rada..
_________________
...::Carpe Diem::...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Radionica, savjeti, pitanja itd... Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron