

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Sri Kol 31, 2011 6:06 pm Naslov poruke: |
|
|
ja ne znam sto reci na ovo....  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bruce
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 1641 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Ruj 01, 2011 11:49 am Naslov poruke: |
|
|
| Low Napisao/la: | ja ne znam sto reci na ovo....  |
Ja znam samo reči - brutala, predobro  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shinobi
 | | Član od: 05 Pro 2007 | | Poruke: 1981 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Pon Ruj 05, 2011 10:48 am Naslov poruke: |
|
|
Abnormalno dobro  _________________ Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Pet Ruj 16, 2011 11:41 pm Naslov poruke: |
|
|
Gotov, vidimo se sutra.  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Pet Ruj 16, 2011 11:52 pm Naslov poruke: |
|
|
to to to! vidmo se! _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Sub Ruj 17, 2011 9:05 pm Naslov poruke: |
|
|
samo sam htio reci, tomislave, svaka cast. ovakvu maketu napravit sa 17 godina... skidam kapu.
samo tako nastavi, svaka maketa ti je sve bolja, a ova je stvarno posebna
danas si nas zbilja isprasio  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Sub Ruj 17, 2011 9:22 pm Naslov poruke: |
|
|
| Hvala, sutra je photo session. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Sub Ruj 17, 2011 11:14 pm Naslov poruke: |
|
|
| Low Napisao/la: | samo sam htio reci, tomislave, svaka cast. ovakvu maketu napravit sa 17 godina... skidam kapu.
samo tako nastavi, svaka maketa ti je sve bolja, a ova je stvarno posebna
danas si nas zbilja isprasio  |
Slazem se s low-om. Odlicna je Yamaha! Zasluzeno prvo mjesto, cestitam.  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Ruj 18, 2011 8:15 pm Naslov poruke: |
|
|
...nisam u subotu bio do kraja,ali vjerujem da je To-mek odnio prvo mjesto jer ga je zaslužio.
nadmašio je sve nas,a mislim da i samog sebe. _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|