

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Pet Tra 01, 2011 5:39 pm Naslov poruke: Bike BO-Yamaha YZR-M1 '04 |
|
|
Evo konačno i mene, danas mi je tek stigla maketa i Top Studio setovi (sve skupa ko i inaće bez carine). Decale i boju ću nabaviti u hodu, Tyrrell je pri kraju pa onda krećem sa Yamahom.
Sadržaj super detail seta.
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Pet Tra 01, 2011 8:55 pm Naslov poruke: |
|
|
zbilja si se opremio _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| D
 | | Član od: 25 Kol 2008 | | Poruke: 507 | | Mjesto: Šibenik |
|
Upisano: Pet Tra 01, 2011 11:03 pm Naslov poruke: |
|
|
lipo si se naoruža, u koju boju ide yamaha... _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Pet Tra 01, 2011 11:14 pm Naslov poruke: |
|
|
| D Napisao/la: | | lipo si se naoruža, u koju boju ide yamaha... |
Trebala bi biti crveno-plava sa spiderman decalima. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shinobi
 | | Član od: 05 Pro 2007 | | Poruke: 1981 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Pet Tra 01, 2011 11:49 pm Naslov poruke: |
|
|
Coece, koliko dodataka  _________________ Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| D
 | | Član od: 25 Kol 2008 | | Poruke: 507 | | Mjesto: Šibenik |
|
Upisano: Sub Tra 02, 2011 12:20 am Naslov poruke: |
|
|
| to-mek Napisao/la: | | D Napisao/la: | | lipo si se naoruža, u koju boju ide yamaha... |
Trebala bi biti crveno-plava sa spiderman decalima. |
da a oče onda ovi oriđiđi decali na prodaju... _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Sub Tra 02, 2011 12:39 am Naslov poruke: |
|
|
Stvarno puno opreme odličan izbor. _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Ned Tra 03, 2011 3:54 pm Naslov poruke: |
|
|
Uff kolko toga ima, moram i ja to nabavit ali za yamahu '05. Sretno sa projektom.  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Ned Tra 03, 2011 5:25 pm Naslov poruke: |
|
|
Nisam mogao odoljeti, pa sam krenuo s lancem. Još samo 4 puta moram ponoviti isti postupak koji traje skoro 2 sata.
Motor će vjerojatno biti izložen sa skinutim kotačima i oklopima na nekom stalku. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shinobi
 | | Član od: 05 Pro 2007 | | Poruke: 1981 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Ned Tra 03, 2011 10:37 pm Naslov poruke: |
|
|
Kvragu, sine, ovo je strava I ja imam jedan za Dukca, nisam ga zapoceo, ali znam koliko ima jaaakoo sitnih dijelova, svaka cast na odlicnom poslu. Nego, zasto bis skidao kotace? _________________ Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Ned Tra 03, 2011 11:44 pm Naslov poruke: |
|
|
UUU ovo se treba komentirati! lanac je ...izvrstan _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Ned Tra 03, 2011 11:46 pm Naslov poruke: |
|
|
| Shinobi Napisao/la: | Kvragu, sine, ovo je strava I ja imam jedan za Dukca, nisam ga zapoceo, ali znam koliko ima jaaakoo sitnih dijelova, svaka cast na odlicnom poslu. Nego, zasto bis skidao kotace? |
Mislim da bi tako workable lanac došao više do izražaja, ali daleko je još ta faza. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Pon Tra 04, 2011 9:05 am Naslov poruke: |
|
|
ovaj lancic je strava  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| killa
 | | Član od: 15 Ruj 2009 | | Poruke: 2325 | |
|
Upisano: Pon Tra 04, 2011 2:44 pm Naslov poruke: |
|
|
| Lanac je zaista prebolestan! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| D
 | | Član od: 25 Kol 2008 | | Poruke: 507 | | Mjesto: Šibenik |
|
Upisano: Pon Tra 04, 2011 11:04 pm Naslov poruke: |
|
|
lanac je strava... _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|