Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Bike BO-Yamaha YZR-M1 '04
Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Poruke: 689
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Pet Tra 01, 2011 5:39 pm    Naslov poruke: Bike BO-Yamaha YZR-M1 '04 Citiraj ovaj komentar

Evo konačno i mene, danas mi je tek stigla maketa i Top Studio setovi (sve skupa ko i inaće bez carine). Decale i boju ću nabaviti u hodu, Tyrrell je pri kraju pa onda krećem sa Yamahom.



Sadržaj super detail seta.

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Pet Tra 01, 2011 8:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

zbilja si se opremio
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
D

Član od: 25 Kol 2008
Poruke: 507
Mjesto: Šibenik
PorukaUpisano: Pet Tra 01, 2011 11:03 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

lipo si se naoruža, u koju boju ide yamaha...
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Poruke: 689
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Pet Tra 01, 2011 11:14 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

D Napisao/la:
lipo si se naoruža, u koju boju ide yamaha...


Trebala bi biti crveno-plava sa spiderman decalima.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Pet Tra 01, 2011 11:49 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Coece, koliko dodataka Shocked
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
D

Član od: 25 Kol 2008
Poruke: 507
Mjesto: Šibenik
PorukaUpisano: Sub Tra 02, 2011 12:20 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

to-mek Napisao/la:
D Napisao/la:
lipo si se naoruža, u koju boju ide yamaha...


Trebala bi biti crveno-plava sa spiderman decalima.


da a oče onda ovi oriđiđi decali na prodaju...
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sub Tra 02, 2011 12:39 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Stvarno puno opreme Very Happy odličan izbor.
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Ned Tra 03, 2011 3:54 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Uff kolko toga ima, moram i ja to nabavit ali za yamahu '05. Sretno sa projektom. Wink
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Poruke: 689
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Ned Tra 03, 2011 5:25 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nisam mogao odoljeti, pa sam krenuo s lancem. Još samo 4 puta moram ponoviti isti postupak koji traje skoro 2 sata.









Vesela banana

Motor će vjerojatno biti izložen sa skinutim kotačima i oklopima na nekom stalku.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Ned Tra 03, 2011 10:37 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Kvragu, sine, ovo je strava Shocked Shocked I ja imam jedan za Dukca, nisam ga zapoceo, ali znam koliko ima jaaakoo sitnih dijelova, svaka cast na odlicnom poslu. Nego, zasto bis skidao kotace?
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
veliko_pile

Član od: 26 Svi 2008
Poruke: 3087
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Ned Tra 03, 2011 11:44 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

UUU ovo se treba komentirati! lanac je ...izvrstan
_________________
...::Carpe Diem::...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Poruke: 689
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Ned Tra 03, 2011 11:46 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Shinobi Napisao/la:
Kvragu, sine, ovo je strava Shocked Shocked I ja imam jedan za Dukca, nisam ga zapoceo, ali znam koliko ima jaaakoo sitnih dijelova, svaka cast na odlicnom poslu. Nego, zasto bis skidao kotace?



Mislim da bi tako workable lanac došao više do izražaja, ali daleko je još ta faza.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Pon Tra 04, 2011 9:05 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ovaj lancic je strava Shocked
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
killa

Član od: 15 Ruj 2009
Poruke: 2325
PorukaUpisano: Pon Tra 04, 2011 2:44 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lanac je zaista prebolestan!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
D

Član od: 25 Kol 2008
Poruke: 507
Mjesto: Šibenik
PorukaUpisano: Pon Tra 04, 2011 11:04 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

lanac je strava...
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naprijed
Stranica 1/7

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron