

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Uto Ožu 08, 2011 8:51 pm Naslov poruke: BikeBO-Ducati 916 |
|
|
Napokon je stigla ravno iz Japana.Na maketu neidu nikakvi dodaci možda koja samogradnja žičica itd,I da,trebat ću Alcad.
 _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Uto Ožu 08, 2011 8:55 pm Naslov poruke: |
|
|
Eto i ti si dobio maketu. Sretno sa slaganjem.  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Uto Ožu 08, 2011 9:41 pm Naslov poruke: |
|
|
| Sretno, bez problema sa lakom. Moja Yamaha još nije stigla. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shinobi
 | | Član od: 05 Pro 2007 | | Poruke: 1981 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Sri Ožu 09, 2011 9:23 pm Naslov poruke: |
|
|
Sad u napad, da se ne opustimo ja i mico previse  _________________ Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Sri Ožu 09, 2011 9:39 pm Naslov poruke: |
|
|
3 musketira
sto se desava sa nasom postom, zasto se toliko ceka na makete? _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Sri Ožu 09, 2011 9:41 pm Naslov poruke: |
|
|
| Shinobi Napisao/la: | Sad u napad, da se ne opustimo ja i mico previse  |
Hehe upravo tako.
Joj zaboravio sam pitat, Mario Ducati ide u crvenu jel? Nisi valjda planirao neke žute? _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Sri Ožu 09, 2011 11:17 pm Naslov poruke: |
|
|
| mico Napisao/la: | | Shinobi Napisao/la: | Sad u napad, da se ne opustimo ja i mico previse  |
Hehe upravo tako.
Joj zaboravio sam pitat, Mario Ducati ide u crvenu jel? Nisi valjda planirao neke žute? |
pa žuta nije loša za promjenu a crvena uvjek stoji  _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Sri Ožu 09, 2011 11:19 pm Naslov poruke: |
|
|
| Low Napisao/la: | 3 musketira
| a da se ti prikljućiš bilo bi četri jahača znaš već čega  _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Čet Ožu 10, 2011 3:10 pm Naslov poruke: |
|
|
| Low Napisao/la: | 3 musketira
sto se desava sa nasom postom, zasto se toliko ceka na makete? |
Kod mene isti problem, prošle godine mi je sa EMS-om stizalo za 3 dana iz Japana, a ove godine mi EMS-om stiže za više od tjedan dana, s tim da nije carinjeno. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Sri Ožu 23, 2011 2:09 pm Naslov poruke: |
|
|
ja još stojim sa svojom maketom,eto da se javim  _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| PowerPlant
 | | Član od: 02 Svi 2007 | | Poruke: 3207 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Ožu 23, 2011 2:19 pm Naslov poruke: |
|
|
| Mario Napisao/la: | ja još stojim sa svojom maketom,eto da se javim  |
Glavno je da si ti najviše požurivao ovaj BO...
Ne kužim, maketu si dobio... Što se čeka  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Sri Ožu 23, 2011 2:22 pm Naslov poruke: |
|
|
Ajd nema čekanja. Sklopi body zajedno, stavi kit, šmirglaj, stavi opet kit i šmirglaj, onda se baci na gume (opet šmirglaj), sastavi engine i zapuni rupe te šmirglaj... nema zabušavanja  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Sri Ožu 23, 2011 2:29 pm Naslov poruke: |
|
|
mario , ti samo kitaj pa zovi shmeegyja da dodje smirglat. pa zato je i dobio takav nick
on smirgla po kucama _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Sri Ožu 23, 2011 2:58 pm Naslov poruke: |
|
|
| mico Napisao/la: | Ajd nema čekanja. Sklopi body zajedno, stavi kit, šmirglaj, stavi opet kit i šmirglaj, onda se baci na gume (opet šmirglaj), sastavi engine i zapuni rupe te šmirglaj... nema zabušavanja  |
daj nemoj mi reć da će biti toliko kitanja jel koliko sam vidio kroz vrećice izgleda ok a još je i tamiya . _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Sri Ožu 23, 2011 2:59 pm Naslov poruke: |
|
|
| Low Napisao/la: | mario , ti samo kitaj pa zovi shmeegyja da dodje smirglat. pa zato je i dobio takav nick
on smirgla po kucama |
pa on šmirgla gdje stigne nisam ga uzalud nazvo šmirgl-boy  _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|