Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

BikeBO-Ducati 916
Idi na stranicu 1, 2, 3  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Uto Ožu 08, 2011 8:51 pm    Naslov poruke: BikeBO-Ducati 916 Citiraj ovaj komentar

Napokon je stigla ravno iz Japana.Na maketu neidu nikakvi dodaci možda koja samogradnja žičica itd,I da,trebat ću Alcad.

_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Uto Ožu 08, 2011 8:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Eto i ti si dobio maketu. Smile Sretno sa slaganjem. Wink
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Poruke: 689
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Uto Ožu 08, 2011 9:41 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sretno, bez problema sa lakom. Moja Yamaha još nije stigla.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Sri Ožu 09, 2011 9:23 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sad u napad, da se ne opustimo ja i mico previse Wink
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Sri Ožu 09, 2011 9:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

3 musketira
sto se desava sa nasom postom, zasto se toliko ceka na makete?
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Sri Ožu 09, 2011 9:41 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Shinobi Napisao/la:
Sad u napad, da se ne opustimo ja i mico previse Wink


Hehe upravo tako. Very Happy

Joj zaboravio sam pitat, Mario Ducati ide u crvenu jel? Smile Nisi valjda planirao neke žute?
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sri Ožu 09, 2011 11:17 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mico Napisao/la:
Shinobi Napisao/la:
Sad u napad, da se ne opustimo ja i mico previse Wink


Hehe upravo tako. Very Happy

Joj zaboravio sam pitat, Mario Ducati ide u crvenu jel? Smile Nisi valjda planirao neke žute?

pa žuta nije loša za promjenu Laughing a crvena uvjek stoji Wink
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sri Ožu 09, 2011 11:19 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Low Napisao/la:
3 musketira
a da se ti prikljućiš bilo bi četri jahača znaš već čega Laughing
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Poruke: 689
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Čet Ožu 10, 2011 3:10 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Low Napisao/la:
3 musketira
sto se desava sa nasom postom, zasto se toliko ceka na makete?



Kod mene isti problem, prošle godine mi je sa EMS-om stizalo za 3 dana iz Japana, a ove godine mi EMS-om stiže za više od tjedan dana, s tim da nije carinjeno.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sri Ožu 23, 2011 2:09 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ja još stojim sa svojom maketom,eto da se javim Rolling Eyes
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
PowerPlant

Član od: 02 Svi 2007
Poruke: 3207
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Ožu 23, 2011 2:19 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Mario Napisao/la:
ja još stojim sa svojom maketom,eto da se javim Rolling Eyes


Glavno je da si ti najviše požurivao ovaj BO... Rolling Eyes Laughing
Ne kužim, maketu si dobio... Što se čeka Question
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Sri Ožu 23, 2011 2:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ajd nema čekanja. Very Happy Sklopi body zajedno, stavi kit, šmirglaj, stavi opet kit i šmirglaj, onda se baci na gume (opet šmirglaj), sastavi engine i zapuni rupe te šmirglaj... nema zabušavanja Laughing
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Sri Ožu 23, 2011 2:29 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mario , ti samo kitaj pa zovi shmeegyja da dodje smirglat. pa zato je i dobio takav nick Laughing
on smirgla po kucama
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sri Ožu 23, 2011 2:58 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mico Napisao/la:
Ajd nema čekanja. Very Happy Sklopi body zajedno, stavi kit, šmirglaj, stavi opet kit i šmirglaj, onda se baci na gume (opet šmirglaj), sastavi engine i zapuni rupe te šmirglaj... nema zabušavanja Laughing

daj nemoj mi reć da će biti toliko kitanja jel koliko sam vidio kroz vrećice izgleda ok a još je i tamiya Razmislja .
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sri Ožu 23, 2011 2:59 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Low Napisao/la:
mario , ti samo kitaj pa zovi shmeegyja da dodje smirglat. pa zato je i dobio takav nick Laughing
on smirgla po kucama

pa on šmirgla gdje stigne nisam ga uzalud nazvo šmirgl-boy Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2, 3  Naprijed
Stranica 1/3

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron