Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

F-117A Revell 1/48

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
0viking0
Moderator
Član od: 17 Lis 2005
Poruke: 2977
Mjesto: Zagreb - Croatia
PorukaUpisano: Uto Sij 04, 2011 1:15 am    Naslov poruke: F-117A Revell 1/48 Citiraj ovaj komentar

Ovo je maketa koju sam složio prije možda 3 godine, ali je nikako nisam poslikao. Danas je došao prijatelj sa dobrim fotićem, pa smo imali mali fotosešn sa maketama.

Maketa je solidna, ali ima nekoliko loših spojeva, pa je potrebno malo pažnje kod kitanja. Kao avion - F-117 mi ništa ne predstavlja, ali sastavljanje je bilo nešto kao odmor od uobičajenog. Relativno sam zadovoljan kako su mi ovdje ispale figure...










_________________
paulusvictor
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
veliko_pile

Član od: 26 Svi 2008
Poruke: 3087
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Uto Sij 04, 2011 1:28 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

jako jako lijepo! Huraaa
_________________
...::Carpe Diem::...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
dragan_mig31

Član od: 16 Sij 2006
Poruke: 3566
Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA
PorukaUpisano: Uto Sij 04, 2011 2:55 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Izgleda jako lepo.Svaka cast.
_________________
https://www.facebook.com/maketarskiklubskopje/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
tole

Član od: 12 Ožu 2008
Poruke: 1117
PorukaUpisano: Uto Sij 04, 2011 9:39 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

I ja sam relativno zadovoljan kako su ti ispale figure, zapravo, meni to sve super izgleda Very Happy ! jesi vertikalce sam rezao ili tako dobiješ u kutiji? Odlična diorama!
_________________


Group build - metal finish battle
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
mariok

Član od: 17 Lis 2007
Poruke: 3259
Mjesto: Slavonski Brod
PorukaUpisano: Uto Sij 04, 2011 10:23 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odličan posao! sviđa mi se!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Antun Janković

Član od: 04 Kol 2008
Poruke: 2300
Mjesto: Swansea
PorukaUpisano: Uto Sij 04, 2011 11:03 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jako mi se sviđa!!!
I mene jedan čeka, ali u 1:72.
_________________
potpis
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Vedran

Član od: 05 Jul 2010
Poruke: 1489
Mjesto: Garica-Otok Krk
PorukaUpisano: Uto Sij 04, 2011 12:34 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odlično je ispala; i kao maketa i kao diorama.
Imao sam priliku farbati tu maketu za prijatelja, pa znam otprilike kakva je.
Vertikalci se onakvi dobiju u kutiji, koliko me sjećanje služi Confused
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
0viking0
Moderator
Član od: 17 Lis 2005
Poruke: 2977
Mjesto: Zagreb - Croatia
PorukaUpisano: Uto Sij 04, 2011 1:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

tole Napisao/la:
I ja sam relativno zadovoljan kako su ti ispale figure, zapravo, meni to sve super izgleda Very Happy ! jesi vertikalce sam rezao ili tako dobiješ u kutiji? Odlična diorama!


Cijela je maketa OOB bez kirurgije... U kutiji su čak i PE dijelovi za neke detalje - ponajprije ove mrežice na uvodnicima zraka i još štošta
_________________
paulusvictor
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Švajser

Član od: 30 Pro 2010
Poruke: 19
Mjesto: Gornji Hrašćan
PorukaUpisano: Uto Sij 04, 2011 2:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Uvijek kad vidim taj avion sjetim se početka Zaljevskog rata i Mirjane Rakić kao voditeljice tadasnjih vijesti ,CNN-a i njihovih avionskih snimaka Very Happy

Za moje iskustvo ovo je odlično.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
veteran

Član od: 29 Ruj 2010
Poruke: 292
PorukaUpisano: Uto Sij 04, 2011 9:27 pm    Naslov poruke: F-117 Citiraj ovaj komentar

Iako mi F-117 kao letjelica nije uopće drag, ova diorama je baš odlična. Sve na njoj je sažeto , kratko i jasno bez suvišnih detalja. Bravo!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
martin

Član od: 12 Ožu 2006
Poruke: 420
Mjesto: Vrsar
PorukaUpisano: Uto Sij 04, 2011 9:27 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Svaka čast!!!! Very Happy Very Happy
_________________
U radu:
P-40, mig21
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
CROtale

Član od: 23 Lip 2006
Poruke: 709
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Sri Sij 05, 2011 9:02 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odličan je, zrakoplov i maketa!
_________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking."
- General George Patton Jr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Nemsy_29

Član od: 26 Velj 2010
Poruke: 78
Mjesto: Beograd
PorukaUpisano: Pet Sij 21, 2011 8:59 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odlicna maketa! Svaka cast Very Happy
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,... Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron