

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| 0viking0 Moderator
 | | Član od: 17 Lis 2005 | | Poruke: 2977 | | Mjesto: Zagreb - Croatia |
|
Upisano: Uto Sij 04, 2011 1:15 am Naslov poruke: F-117A Revell 1/48 |
|
|
Ovo je maketa koju sam složio prije možda 3 godine, ali je nikako nisam poslikao. Danas je došao prijatelj sa dobrim fotićem, pa smo imali mali fotosešn sa maketama.
Maketa je solidna, ali ima nekoliko loših spojeva, pa je potrebno malo pažnje kod kitanja. Kao avion - F-117 mi ništa ne predstavlja, ali sastavljanje je bilo nešto kao odmor od uobičajenog. Relativno sam zadovoljan kako su mi ovdje ispale figure...
 _________________ paulusvictor |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Uto Sij 04, 2011 1:28 am Naslov poruke: |
|
|
jako jako lijepo!  _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| tole
 | | Član od: 12 Ožu 2008 | | Poruke: 1117 | |
|
Upisano: Uto Sij 04, 2011 9:39 am Naslov poruke: |
|
|
I ja sam relativno zadovoljan kako su ti ispale figure, zapravo, meni to sve super izgleda ! jesi vertikalce sam rezao ili tako dobiješ u kutiji? Odlična diorama! _________________
Group build - metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mariok
 | | Član od: 17 Lis 2007 | | Poruke: 3259 | | Mjesto: Slavonski Brod |
|
Upisano: Uto Sij 04, 2011 10:23 am Naslov poruke: |
|
|
| Odličan posao! sviđa mi se! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Antun Janković
 | | Član od: 04 Kol 2008 | | Poruke: 2300 | | Mjesto: Swansea |
|
Upisano: Uto Sij 04, 2011 11:03 am Naslov poruke: |
|
|
Jako mi se sviđa!!!
I mene jedan čeka, ali u 1:72. _________________ potpis |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vedran
 | | Član od: 05 Jul 2010 | | Poruke: 1489 | | Mjesto: Garica-Otok Krk |
|
Upisano: Uto Sij 04, 2011 12:34 pm Naslov poruke: |
|
|
Odlično je ispala; i kao maketa i kao diorama.
Imao sam priliku farbati tu maketu za prijatelja, pa znam otprilike kakva je.
Vertikalci se onakvi dobiju u kutiji, koliko me sjećanje služi  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| 0viking0 Moderator
 | | Član od: 17 Lis 2005 | | Poruke: 2977 | | Mjesto: Zagreb - Croatia |
|
Upisano: Uto Sij 04, 2011 1:22 pm Naslov poruke: |
|
|
| tole Napisao/la: | I ja sam relativno zadovoljan kako su ti ispale figure, zapravo, meni to sve super izgleda ! jesi vertikalce sam rezao ili tako dobiješ u kutiji? Odlična diorama! |
Cijela je maketa OOB bez kirurgije... U kutiji su čak i PE dijelovi za neke detalje - ponajprije ove mrežice na uvodnicima zraka i još štošta _________________ paulusvictor |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Švajser
| | Član od: 30 Pro 2010 | | Poruke: 19 | | Mjesto: Gornji Hrašćan |
|
Upisano: Uto Sij 04, 2011 2:07 pm Naslov poruke: |
|
|
Uvijek kad vidim taj avion sjetim se početka Zaljevskog rata i Mirjane Rakić kao voditeljice tadasnjih vijesti ,CNN-a i njihovih avionskih snimaka
Za moje iskustvo ovo je odlično. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veteran
 | | Član od: 29 Ruj 2010 | | Poruke: 292 | |
|
Upisano: Uto Sij 04, 2011 9:27 pm Naslov poruke: F-117 |
|
|
| Iako mi F-117 kao letjelica nije uopće drag, ova diorama je baš odlična. Sve na njoj je sažeto , kratko i jasno bez suvišnih detalja. Bravo! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| martin
 | | Član od: 12 Ožu 2006 | | Poruke: 420 | | Mjesto: Vrsar |
|
Upisano: Uto Sij 04, 2011 9:27 pm Naslov poruke: |
|
|
Svaka čast!!!!  _________________ U radu:
P-40, mig21 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| CROtale
 | | Član od: 23 Lip 2006 | | Poruke: 709 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Sri Sij 05, 2011 9:02 am Naslov poruke: |
|
|
Odličan je, zrakoplov i maketa! _________________ "If everyone is thinking alike, someone isn't thinking."
- General George Patton Jr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Nemsy_29
 | | Član od: 26 Velj 2010 | | Poruke: 78 | | Mjesto: Beograd |
|
Upisano: Pet Sij 21, 2011 8:59 pm Naslov poruke: |
|
|
Odlicna maketa! Svaka cast  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|