

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| 101Airborne
 | | Član od: 18 Svi 2007 | | Poruke: 1430 | | Mjesto: ZAGREB |
|
Upisano: Ned Lip 06, 2010 11:28 pm Naslov poruke: Ratni brod u delti Lisabona (rijeka Tejo) |
|
|
Pozdrav svima,
Dok sam bio u Lisabonu, prilikom obilaženja Belema( dio grada), sa spomenika Slavnih Navigatora sam se zagledao u neki brod koji je bio dosta daleko al sam po obrisu zaključio da je ratni..pa reko ajde da bar dodje ovdje..i vidi vraga.
O kojem se brodu radi ne znam, pa ćemo pričekati kolege da se jave..
Zajedno s Belemskim tornjem..
Pozdrav. _________________
You have enemies? GOOD. That means you actually stood up for something in your life. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Ned Lip 06, 2010 11:50 pm Naslov poruke: |
|
|
| To bi bio AFONSO CERQUEIRA, korveta klase Baptista de Andrade. Vidi se francuski Creusot-Loire 100 mm na provi. Negdje sam čitao da ova klasa broji zadnje dane jer bi ih u službi trebali zamijeniti novi oceanski ophodni brodovi |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| P-51
 | | Član od: 24 Ožu 2006 | | Poruke: 3476 | | Mjesto: Drniš/Šibenik |
|
Upisano: Pon Lip 07, 2010 6:56 am Naslov poruke: |
|
|
Ajde bogati Dražene ja taman uze Janes a ti odgovori čoviku  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mariok
 | | Član od: 17 Lis 2007 | | Poruke: 3259 | | Mjesto: Slavonski Brod |
|
Upisano: Pon Lip 07, 2010 7:07 am Naslov poruke: |
|
|
A meni se učinilo kao male francuske frgate, neznam koja klasa ali ovo je dovoljno!  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|