Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

minijature u iglenoj usici,obavezno pogledati

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Internet linkovi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
josipww2

Član od: 04 Lis 2009
Poruke: 1356
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Pon Svi 10, 2010 10:19 pm    Naslov poruke: minijature u iglenoj usici,obavezno pogledati Citiraj ovaj komentar

http://piksla.com/zanimljivosti/napravio-skulpturu-crkve-od-jednog-zrna-peska/msg198307/

sto reci na ovo Shocked
_________________
nisam zgodan,al sam nezgodan
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
veliko_pile

Član od: 26 Svi 2008
Poruke: 3087
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Pon Svi 10, 2010 10:32 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

vidio sam to prije dosta vremena, ima i raznih drugih stvari koje radi, cak je i broda jednog napravio cini mi se. Uglavnom ja neznam kako to uspije, koji alat uopce koristi Very Happy
_________________
...::Carpe Diem::...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
josipww2

Član od: 04 Lis 2009
Poruke: 1356
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Pon Svi 10, 2010 10:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

veliko_pile Napisao/la:
vidio sam to prije dosta vremena, ima i raznih drugih stvari koje radi, cak je i broda jednog napravio cini mi se. Uglavnom ja neznam kako to uspije, koji alat uopce koristi Very Happy


jedan je rus napravio sedam deva,bila je slika u 24 sata (davno) i to vise nisam uspio naci na internetu Sad
_________________
nisam zgodan,al sam nezgodan
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Leo - zd

Član od: 16 Pro 2008
Poruke: 2539
Mjesto: Zadar
PorukaUpisano: Pon Svi 10, 2010 11:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Admin !!!! brzo briši ovaj post da ga Essex ne vidi jer inaće je slijedeći post Japanska flota s prvim valom bombardera u polijetanju za Pearl Harbour , naravno u ušici igle, i poslije čitaš da su oni iz wema prolupali pokušavajući nabaviti dovoljno tanak rigging Cool
Leo
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
josipww2

Član od: 04 Lis 2009
Poruke: 1356
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Uto Svi 11, 2010 11:45 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Leo - zd Napisao/la:
Admin !!!! brzo briši ovaj post da ga Essex ne vidi jer inaće je slijedeći post Japanska flota s prvim valom bombardera u polijetanju za Pearl Harbour , naravno u ušici igle, i poslije čitaš da su oni iz wema prolupali pokušavajući nabaviti dovoljno tanak rigging Cool
Leo
Smijanje Smijanje
_________________
nisam zgodan,al sam nezgodan
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Internet linkovi Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron