

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| josipww2
 | | Član od: 04 Lis 2009 | | Poruke: 1356 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Pon Svi 10, 2010 10:32 pm Naslov poruke: |
|
|
vidio sam to prije dosta vremena, ima i raznih drugih stvari koje radi, cak je i broda jednog napravio cini mi se. Uglavnom ja neznam kako to uspije, koji alat uopce koristi  _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| josipww2
 | | Član od: 04 Lis 2009 | | Poruke: 1356 | | Mjesto: Split |
|
Upisano: Pon Svi 10, 2010 10:39 pm Naslov poruke: |
|
|
| veliko_pile Napisao/la: | vidio sam to prije dosta vremena, ima i raznih drugih stvari koje radi, cak je i broda jednog napravio cini mi se. Uglavnom ja neznam kako to uspije, koji alat uopce koristi  |
jedan je rus napravio sedam deva,bila je slika u 24 sata (davno) i to vise nisam uspio naci na internetu  _________________ nisam zgodan,al sam nezgodan |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Leo - zd
 | | Član od: 16 Pro 2008 | | Poruke: 2539 | | Mjesto: Zadar |
|
Upisano: Pon Svi 10, 2010 11:15 pm Naslov poruke: |
|
|
Admin !!!! brzo briši ovaj post da ga Essex ne vidi jer inaće je slijedeći post Japanska flota s prvim valom bombardera u polijetanju za Pearl Harbour , naravno u ušici igle, i poslije čitaš da su oni iz wema prolupali pokušavajući nabaviti dovoljno tanak rigging
Leo |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| josipww2
 | | Član od: 04 Lis 2009 | | Poruke: 1356 | | Mjesto: Split |
|
Upisano: Uto Svi 11, 2010 11:45 am Naslov poruke: |
|
|
| Leo - zd Napisao/la: | Admin !!!! brzo briši ovaj post da ga Essex ne vidi jer inaće je slijedeći post Japanska flota s prvim valom bombardera u polijetanju za Pearl Harbour , naravno u ušici igle, i poslije čitaš da su oni iz wema prolupali pokušavajući nabaviti dovoljno tanak rigging
Leo |  _________________ nisam zgodan,al sam nezgodan |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|