

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Hare
| | Član od: 19 Ruj 2007 | | Poruke: 45 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Ned Velj 21, 2010 8:06 pm Naslov poruke: help - ograda Bismarck |
|
|
| Ograda na palubi je izlivena zajedno sa trupom. Probao sam je izrezati, ali bojim se da bi se sve na kraju raspolo. Na gornjim palubama nema uopce ograde. Da li moze pomoc, kako napraviti ogradu |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Migonja
 | | Član od: 20 Jul 2009 | | Poruke: 480 | | Mjesto: Varaždin |
|
Upisano: Ned Velj 21, 2010 8:07 pm Naslov poruke: |
|
|
kako napravit??.....a da kupiš PE set  _________________ Matija
Više mesa u bureke! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Sovremenny
 | | Član od: 29 Sij 2009 | | Poruke: 951 | | Mjesto: Istra |
|
Upisano: Ned Velj 21, 2010 8:32 pm Naslov poruke: |
|
|
ako je želiš radit sam, kupiš najtanje iglice( pribadače), režeš ih i turpijaš...od njih napraviš stupiće....nakon toga vodoravne šipke napraviš od žice ili onog prozirnog špaga za pecanje određene debljine....samo informativno, to je jakooo veliko mučenje u tako malom mjerilu kao što je 1/350......lakši način ti je nabavit PE set( WEM-40,00 funti) _________________
http://www.youtube.com/watch?v=HkBLZWSj4Bg |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|