Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

prozori Bismarck

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Radionica, savjeti, pitanja itd...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Hare

Član od: 19 Ruj 2007
Poruke: 45
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Pon Velj 15, 2010 7:45 pm    Naslov poruke: prozori Bismarck Citiraj ovaj komentar

molim za savjet. Radim Bismarck 1:350, da li da okrugle prozore samo ofarbam ili napravim otvore?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Sovremenny

Član od: 29 Sij 2009
Poruke: 951
Mjesto: Istra
PorukaUpisano: Pon Velj 15, 2010 8:16 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ja bi ih izbušio, i stavi ''obrve''( ne znam kako se stručno zovu) iznad njih Very Happy
_________________

http://www.youtube.com/watch?v=HkBLZWSj4Bg
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Hare

Član od: 19 Ruj 2007
Poruke: 45
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Uto Velj 16, 2010 11:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

moze li neka fotka kao primjer. Hvala unaprijed
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Sovremenny

Član od: 29 Sij 2009
Poruke: 951
Mjesto: Istra
PorukaUpisano: Uto Velj 16, 2010 11:32 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

te ''obrve'' su ovi tanki limovi iznad prozora koji spriječavaju sljevanje vode preko njih....

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=HkBLZWSj4Bg
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Sovremenny

Član od: 29 Sij 2009
Poruke: 951
Mjesto: Istra
PorukaUpisano: Uto Velj 16, 2010 11:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar


_________________

http://www.youtube.com/watch?v=HkBLZWSj4Bg
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Hare

Član od: 19 Ruj 2007
Poruke: 45
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Sri Velj 17, 2010 7:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

hvala puno, sigurno cu izbusiti.os jedno pitanje, vidim na boku, ne znam kako bih nazvao, "spiku", cemu je sluzila
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Minolovac 161

Član od: 16 Stu 2009
Poruke: 1144
Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/
PorukaUpisano: Sri Velj 17, 2010 7:58 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Spiku? Možda si htio napisati šipku? Ako jesi to je vjerojatno bila bočnica, greda koja se na sidrištu otvorila prema van i na nju su se vezali čamci. obično su s nje visile ljestve od konopa.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Sovremenny

Član od: 29 Sij 2009
Poruke: 951
Mjesto: Istra
PorukaUpisano: Sri Velj 17, 2010 8:10 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

upravo tako, ja ju isto zovem ''šipka'' Very Happy...nego, može koja slika Bismarcka??
_________________

http://www.youtube.com/watch?v=HkBLZWSj4Bg
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Hare

Član od: 19 Ruj 2007
Poruke: 45
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Čet Velj 18, 2010 8:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

da, mislio sam "šipka", izvinjavam se. Hvala na odgovoru.
A, sto se tice slika, rano je, nema nista jos konkretno. Maketa je Revell, pregledao sam trup i bas se ne uklapa dobro, tako da ce biti dosta kitovanja, a vremana je malo zbog drugih obaveza.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Minolovac 161

Član od: 16 Stu 2009
Poruke: 1144
Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/
PorukaUpisano: Čet Velj 18, 2010 9:03 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo bočnice (prednje) u uporabnom položaju na maketi:

a ovdje se vidi krmena
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Hare

Član od: 19 Ruj 2007
Poruke: 45
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Pet Velj 19, 2010 7:59 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

hvala
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Radionica, savjeti, pitanja itd... Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron