

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 12:03 pm Naslov poruke: Vought F4U-1 birdcage Corsair, Tamiya, 1/72 |
|
|
Pošto sam svoj stari Corair iskoristio u svrhe vjenjčanja i mladenaca.... trebalo je napraviti zamjenu ,a koja je eto napokon gotova.
Dakle o avionu samo ovo : Kenneth A. Walsh, VMF-124 prva postrojba koja je koristila Corsair u borbi i prvi pilot koji je postao as na njemu (ukupno 22 pobjede).
Što se tiće maketa ,sve najbolje o njoj ,odlično se slaže ,kitanja gotovo da ne treba,a pruže dosta mogučnosti za detaljiranje. Ja sam na svome izrezao sve komandne površine i stavio ih u položaj "stajanke". Motoru sam dodao neš žičica, a kabinu dodatno detaljirao i dodao remenje. Malo preshejdanja pa postshejdanja ,wash i suhih pigmenata i evo rezultata.
 _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Sova
 | | Član od: 11 Lis 2009 | | Poruke: 17 | | Mjesto: Varaždin |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 12:22 pm Naslov poruke: |
|
|
Ovo izgleda odlično  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| st65uka
 | | Član od: 06 Stu 2007 | | Poruke: 2395 | | Mjesto: Auckland, NZ |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 12:39 pm Naslov poruke: |
|
|
na prvojh slici sam dobio dojam da je to nesto vece, a citam 1/72 - stvarno jako dobro napravljeno, klanjam se!  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bruce
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 1641 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 12:54 pm Naslov poruke: |
|
|
Odlično je ispao.  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| vrsa
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2226 | | Mjesto: all over the place |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 12:58 pm Naslov poruke: |
|
|
Avion je odlično ispao. Svaka čast, jedinno me muće ovi flapsovi koji stoje pod skoro 90 stupnjeva. Mislim da se nisu toliko spuštali _________________ Tko vrijedi taj maketari.
Tko maketari taj vrijedi.
Tko ne vrijedi taj ne maketari.
MAK REOPLAN - Split |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 1:07 pm Naslov poruke: |
|
|
| Citat: | | Avion je odlično ispao. Svaka čast, jedinno me muće ovi flapsovi koji stoje pod skoro 90 stupnjeva. Mislim da se nisu toliko spuštali |
Vjeruj mi jesu ,ak ne vjeruješ uplodat ću ti fotku pravoga...  _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Aranza
 | | Član od: 25 Lis 2007 | | Poruke: 3458 | | Mjesto: Pula |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 1:39 pm Naslov poruke: |
|
|
Ajme što mu dobro stoji ova svijetla boja! Rad je izuzetno dobar. Svaki detalj je lijepo i pedantno urađen.
Ljubomoran sam.
 _________________
Španac |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vulkanizer
 | | Član od: 13 Lip 2009 | | Poruke: 1732 | | Mjesto: Le Bourget |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 2:00 pm Naslov poruke: |
|
|
Gospođo čestitam ,vaš uticaj je više nego vidljiv,a i tebi Poky svaka čast
Drago mi je da više nema problema sa malo grubljom bojom koje si imao na nekim ranijim maketama .
Kako sam prvo pogledao slike a onda proćitao tekst i ja sam bio sigiuran da je 1/48.
Vidi da si uložio puno truda u detaljima i pokretnim površinama.
Zbilja je predivan  _________________ http://www.aeroscale.co.uk/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=4063
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Danny
 | | Član od: 19 Pro 2008 | | Poruke: 931 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 3:02 pm Naslov poruke: |
|
|
Jako dobro,super istaknute linije panela i bojanje! _________________ Overhead the albatross hangs motionless upon the air,and deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves
The echo of a distant time comes willowing across the sand,and everything is green and submarine |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 3:28 pm Naslov poruke: |
|
|
| krasan... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| kamaz
| | Član od: 13 Pro 2009 | | Poruke: 548 | |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 4:10 pm Naslov poruke: |
|
|
Perfektno... Sviđa mi se podni prozor....  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dr. vlado
| | Član od: 12 Ožu 2008 | | Poruke: 1411 | |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 4:27 pm Naslov poruke: |
|
|
Stvarno odlican! Bravo, majstore!  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Iwtcha
 | | Član od: 24 Kol 2007 | | Poruke: 4106 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 4:38 pm Naslov poruke: |
|
|
Fenomenalan je  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Velj 03, 2010 4:45 pm Naslov poruke: |
|
|
Izvrsno Poky! Jako mi se sviđa. Vidi se da si pazio na svaki detalj. Posebno mi se sviđaju one bijele trake preko mitraljeza. Jedino oko čega bi te mogao "gnjaviti" je stražnji poklopac kabine koji je mrvicu previsoko, ali znam da to teško možeš riješiti osim sa zamjenom sa vakuformiranim. Ovo fejdanje i guljenje je odlično napravljeno-baš kao pravi. Obavezno ga ponesi na neko natjecanje. Napravi mu podlogu za natjecanje koja "glumi" bijeli koraljni pijesak kojim su bila prekrivena uzletišta kod Guadalcanala... _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|