Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

He-219 uhu -update 8.8 almost
Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Naprijed

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Grega X

Član od: 09 Stu 2005
PorukaUpisano: Uto Velj 21, 2006 11:38 am    Naslov poruke: He-219 uhu -update 8.8 almost Citiraj ovaj komentar

Evo, ne mogu da se otkinem od Njemčkih aviona. Sada je na red došao uhu od Tamiye sa nekoliko dodataka. Sporo radim, jer nemam vremena zbog organiziranja izložbe. Poslje operativnih akcija skoidanja plastike i dryfittinga, konačno imam nešto za pokazat. Naime, završio sam sa detajliranjem wheelbaya, a sada dolazi na red kokpit i motor.

Nekoliko sličica djelova, koji če (nadam se) završiti na maketi)

CMk-jev resin motor, št. kita 4128

CMK-jeve krmilne površine, dinghi in kolesa, še kita 4003

Eduard detail set, št.48231

A tu je wheelbay. Žice, stiren i eduard PE

Grega X: poruka promijenjena dana: Uto Kol 08, 2006 9:56 am; prepravljeno ukupno 10 puta
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
imwhoim01
Gost
PorukaUpisano: Uto Velj 21, 2006 11:41 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lijepo, lijepo....
Nego, jel to 1/48 ?
Natrag na vrh
mskukan
Gost
PorukaUpisano: Uto Velj 21, 2006 12:20 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

imwhoim01 Napisao/la:
Lijepo, lijepo....
Nego, jel to 1/48 ?

Da. Izvrsno da si se odlucio taj avion raditi, to je jedna od tri iduce makete koja ce biti u mome vlasnistvu!! Very Happy
Natrag na vrh
DavorŠotman

Član od: 16 Lis 2005
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Uto Velj 21, 2006 1:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Prekrasna maketa, ujedno i moja tiha patnja, jednog dana,jednog dana....
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Bebonja
Gost
PorukaUpisano: Uto Velj 21, 2006 4:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

E , da ....
Moja tiha patnja .
Ali još samo trebam nabaviti avion .
Svaka čast na izboru .
Sudeči po prijašnjim radovima uopče ne sumnjam u ishod ....

Palac gore Palac gore
Natrag na vrh
mislav

PorukaUpisano: Uto Velj 21, 2006 8:50 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jooooj, nad ovim slinim vec dugo. Ovo mi je definitivni ''Must have''
Marin
Gost
PorukaUpisano: Sri Velj 22, 2006 3:32 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ma tebe treba klonirati. Smile Smile
Natrag na vrh
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Velj 22, 2006 10:28 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Da se i ja pridružim onima koji uzdišu za ovim avionom...a i ne sumnjam da će ispasti odlično.... Very Happy Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Damir
Gost
PorukaUpisano: Sri Velj 22, 2006 10:49 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Moze mali upad sedamdesetdvojkasa ?
Kako stoji stvar sa 1:72 ? Koje sve makete postoje i kakve su kvalitete ?
Natrag na vrh
Darth Maul

Mjesto: Pretetinec
PorukaUpisano: Sri Velj 22, 2006 1:25 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Damir Napisao/la:

Imas sam Dragona...

Proud to be Međimurec...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
tiger
Gost
PorukaUpisano: Sri Velj 22, 2006 2:21 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Damir Napisao/la:

Sječam se blijedo,moja prva maketa koju sam dobio ko klinac '84.bila je baš He 219,i to Revell.Postojala je opcija otvorenoga motora(oba). Nažalost sačuvano je ostalo tek nekoliko komadiča,poklopci motora i rep.O točnosti kontura nemam pojma,ko je to onda gledao,pogotovo sa deset godina.Prema vidljivim ostacima,izbočene lajne i more zakovica(baš kako bi ti želio Wink ).Kasnije u eri internetizacije nikada ga nisam vidio složenoga,pa eventualno,ako netko imam kakav Revellov stari katalog.Mislim da ga je radio svojedobno i stari Frog. Razmislja
Natrag na vrh
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Velj 22, 2006 8:47 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Damir Napisao/la:

Postoje: Frog (antikvitet), stari Revell prepun zakovica (maketa sa nivoom detalja za djecu) i Dragon ( dva pakiranja ) koji je dosta dobra maketa sa jetkanim radarskim antenama, ali ima i svojih problema... Radio sam davno Revell i imam Dragonovog...Uglavnom, isplati se Dragon.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Damir
Gost
PorukaUpisano: Sri Velj 22, 2006 9:14 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Thanks. Inace, meni izbocene linije i zakovice ne predstavljaju nikakav problem, najbitnije je da su oblici pogodjeni.
Natrag na vrh
Grega X

Član od: 09 Stu 2005
PorukaUpisano: Čet Ožu 16, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo, konačno malo naprijedka. Kokpit je u biti završen, fali po koji detajl tu i tamo. Malo je dotjeran sa eduardovima Pe djelovima, bojan Gunze farbama i staran sa uljima. Još samo stavim par komadiča unautra i sklopim trup.

Nekoliko djelova...

Ljeva strana kokpita...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
Žach
Gost
PorukaUpisano: Čet Ožu 16, 2006 1:30 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Prekrasno! Nego, instrumenti su naljepnice ili ...?
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Naprijed
Stranica 1/4

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma