

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| cro-hobby
 | | Član od: 25 Ožu 2007 | | Poruke: 103 | | Mjesto: Čakovec |
|
Upisano: Čet Ruj 11, 2008 5:16 pm Naslov poruke: Boje |
|
|
Evo, imam jedno pitanje opa ako može pomoć
Naime, ja sam namjeravao kupit boje za bojanje automaketa enemal, no sad kad su mi došle ove zero paints, vidim da su one akrilne, pa me zanima dali sad moraju bit sve akrilne il može karoserija bit akrilne boje a unutrašnjost enemal?
Pozdrav! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Čet Ruj 11, 2008 5:41 pm Naslov poruke: |
|
|
nema to veze. bitno je samo da ne spricas TS tamiya boje na akrilke i enamelice. TS ide samo na TS. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| cro-hobby
 | | Član od: 25 Ožu 2007 | | Poruke: 103 | | Mjesto: Čakovec |
|
Upisano: Čet Ruj 11, 2008 5:43 pm Naslov poruke: |
|
|
Dobro, ovak i onak nemam sad sprejeve niti namjeru kupovanja istih, kad imam ove boje i kad namjeravam kupit AB.
Samo mi je bilo bitno ovo radi boja..
Hvala ti low  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|