

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Mario Raguž
 | | Član od: 09 Stu 2005 | | Poruke: 1284 | | Mjesto: Dubrovnik |
|
Upisano: Sri Lip 04, 2008 10:04 pm Naslov poruke: Motor |
|
|
Može malo više podataka o ovoj stvarčici?
 _________________ Svi smo mi Marko Babić |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Alaska
| | Član od: 08 Svi 2007 | | Poruke: 450 | | Mjesto: Njemacka |
|
Upisano: Sri Lip 04, 2008 10:32 pm Naslov poruke: |
|
|
To je vanbrodski motor njemackih jurisnih camaca, imam negdje fotografije kako je bio montiran, nalik onim motorima filipinskih i tajlandskih camaca,koji se natjeravaju po kanalima i rijekama. Camce su rabili njemacki pioniri (opkopari) i postrojbe "Brandenburgera" (obalnih lovaca). Postoji lijepa slika kako se utrkuju po Neretvi... _________________ Sve sto plovi moje! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| torax
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 2398 | | Mjesto: zagreb |
|
Upisano: Sri Lip 04, 2008 10:32 pm Naslov poruke: |
|
|
to je vanbrodskli motor?...podsjeca me na motor za sampane... _________________ "Es gibt keine verzweifelten Lagen, es gibt nur verzweifelte Menschen". |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| torax
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 2398 | | Mjesto: zagreb |
|
Upisano: Sri Lip 04, 2008 10:33 pm Naslov poruke: |
|
|
alaska beat me to it  _________________ "Es gibt keine verzweifelten Lagen, es gibt nur verzweifelte Menschen". |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Alaska
| | Član od: 08 Svi 2007 | | Poruke: 450 | | Mjesto: Njemacka |
|
Upisano: Sri Lip 04, 2008 10:34 pm Naslov poruke: |
|
|
Sad jos samo moram naci i skenirati fotke... _________________ Sve sto plovi moje! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario Raguž
 | | Član od: 09 Stu 2005 | | Poruke: 1284 | | Mjesto: Dubrovnik |
|
Upisano: Sri Lip 04, 2008 10:49 pm Naslov poruke: |
|
|
Alasak, a gdje se proizvodio ovaj motor? _________________ Svi smo mi Marko Babić |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Alaska
| | Član od: 08 Svi 2007 | | Poruke: 450 | | Mjesto: Njemacka |
|
Upisano: Sri Lip 04, 2008 11:02 pm Naslov poruke: |
|
|
Po oznaci na povecanoj plocici na slici negdje u Ceskoj ili Slovackoj?
Inace je imao nadimak "Spargel" (sparoga), bio snazan 30 KS, a u prilogu cu pokusati postaviti sliku postave na lakom jurisnom camcu tipa 39 (le. Stubo 39). Moglo ga se postaviti i na druga plovila, pontone, gumene camce (kao i na jednoj od slika uz izlozak) itd. Kad sam prvi put vidio moju fotku, pomislio sam da je neki cudni top, dok nisam primijetio propeler. Sve slike u mom posjedu su iz zbirke Randolfa Kuglera (+).
E a sad kako dodati fotku???[/img] _________________ Sve sto plovi moje! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario Raguž
 | | Član od: 09 Stu 2005 | | Poruke: 1284 | | Mjesto: Dubrovnik |
|
Upisano: Sri Lip 04, 2008 11:16 pm Naslov poruke: |
|
|
Alaskine fotke:
 _________________ Svi smo mi Marko Babić |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario Raguž
 | | Član od: 09 Stu 2005 | | Poruke: 1284 | | Mjesto: Dubrovnik |
|
Upisano: Sri Lip 04, 2008 11:17 pm Naslov poruke: |
|
|
| Citat: | | Po oznaci na povecanoj plocici na slici negdje u Ceskoj ili Slovackoj? |
Meni ovo više liči na srpski!? _________________ Svi smo mi Marko Babić |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|