Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

MOLBA

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> - od 1945. do 1991.
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
RUDI ČAJEVEC
Gost
PorukaUpisano: Sri Velj 01, 2006 11:40 pm    Naslov poruke: MOLBA Citiraj ovaj komentar

Embarassed Imam JEDNU VELIKU molbu.dali ima bilo koji ,na tom forumu kakve fotografije SpitfireMK IX EX YU .Zanima me operacija VELVETA II.
Natrag na vrh
Tomo

Član od: 06 Stu 2005
Mjesto: Varaždin
PorukaUpisano: Sri Velj 01, 2006 11:54 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Imam ja. Očeš ih na privatni mail ili?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Tomo

PorukaUpisano: Sri Velj 01, 2006 11:56 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Inače ti Spitovi nisu bili EX Yu. To su ex Češki spitfirei, a YU oznake su nosili samo za prelet.
Natrag na vrh
Hobby M
Gost
PorukaUpisano: Čet Velj 02, 2006 12:00 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Par Spitfirea je tokom operacije namjerno sabotirano, te su ostali u Jugoslaviji kao izvor dijelova, a moguće je da je jedan i letio.
Natrag na vrh
RUDI ČAJEVEC
Gost
PorukaUpisano: Čet Velj 02, 2006 12:15 am    Naslov poruke: za TOMO Citiraj ovaj komentar

Historiju poznajem .trebaju mi samo fotke.A fotke može na ..PM ili ovdje na forum.
Natrag na vrh
bosanac

Član od: 16 Lis 2005
PorukaUpisano: Čet Velj 02, 2006 2:02 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Da li se zbog sabotaze i onaj Izraelski pilot zaletio u brdo?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Tomo

PorukaUpisano: Čet Velj 02, 2006 9:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo Spitova iz Velvete.

Natrag na vrh
RUDI ČAJEVEC
Gost
PorukaUpisano: Sub Velj 04, 2006 9:28 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

IZ SRCA HVALA,MNOGO SI MI POMOGO.E ,PA TOMO ZA UZVRAT AKO TI ŠTO ZATREBA .JAVI MI-po PM-u.pozdrav RUDI.
Natrag na vrh
Tomo

PorukaUpisano: Sub Velj 04, 2006 4:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

RUDI ČAJEVEC Napisao/la:
IZ SRCA HVALA,MNOGO SI MI POMOGO.E ,PA TOMO ZA UZVRAT AKO TI ŠTO ZATREBA .JAVI MI-po PM-u.pozdrav RUDI.

Nema problema, zato i postoje maketraski forumi da si međusobno pomažemo. Inače ova tema je i mene zainteresirala prije par godina. Eo moje makete. Čak sam na natjecanju u Mariboru dobio i neku nagradu za nju (diorama)

Natrag na vrh
RUDI ČAJEVEC
Gost
PorukaUpisano: Sub Velj 04, 2006 5:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ODMAH sam znao da si to ti.jer je tvoja diorama izložena na zvaničnojj stranici ZGPMS SLOVENIJE u galeriji pokraj mojeg YU F.W 190.
Natrag na vrh
Tomo

PorukaUpisano: Sub Velj 04, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

RUDI ČAJEVEC Napisao/la:
ODMAH sam znao da si to ti.jer je tvoja diorama izložena na zvaničnojj stranici ZGPMS SLOVENIJE u galeriji pokraj mojeg YU F.W 190.

Small world, ha? Very Happy Very Happy
Natrag na vrh
RUDI ČAJEVEC
Gost
PorukaUpisano: Ned Velj 05, 2006 9:03 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

JE ,ZAKON KARME RULA Cool
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> - od 1945. do 1991. Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma