Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Popis wwII filmova
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5  Naprijed

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Internet linkovi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Josip

Član od: 25 Tra 2008
Mjesto: Ljubljana
PorukaUpisano: Ned Svi 11, 2008 10:23 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

A ja bih dodao i po mome mišljenju najbolji partizanski odnosno domaći vojni film:

"U gori raste zelen bor"

A k njemu bi dodao još jedan, koji je baš za "hrvatsku dušu":

"Soko ga nije volio"

Josip
hornet

Član od: 17 Lis 2005
PorukaUpisano: Ned Svi 11, 2008 10:40 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Znam da ovo nije takav forum međutim film je specifičan za ovu temu (pa i forum) i sumljam da će se naći na uobičajenim mjestima no ima li tko možda prijevod za STUKAS iz 1941???
Može i engleski
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Tasma

Član od: 02 Svi 2007
Mjesto: Prigorje
PorukaUpisano: Pon Svi 12, 2008 8:16 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

A zna li neko kako se zvala ona britanska serija o njemačkom špijunu u Kairu, koji je koristio neko knjigu za šifriranje?

Jučer sam našao jedan turski forum na netu sa filmovima, te naravno tamo ima nekih fimova koji su i nama zanimljivi Cool

Ako neko želi, navečer mu mogu na pm poslat link.
Natrag na vrh
cromodeler

Član od: 18 Lis 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pon Svi 12, 2008 9:36 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Tasma Napisao/la:
A zna li neko kako se zvala ona britanska serija o njemačkom špijunu u Kairu, koji je koristio neko knjigu za šifriranje?

Jučer sam našao jedan turski forum na netu sa filmovima, te naravno tamo ima nekih fimova koji su i nama zanimljivi Cool

Ako neko želi, navečer mu mogu na pm poslat link.

Ključ za Rebeku ( odnosno u originalu je bilo "Key for Rebecca" - nisam sto posto siguran kako je prevedeno kod nas ) . Jedna od zanimljivosti u toj seriji je i glumac koji je glumio her Flicka u Allo,allo koji se tu pojavljuje u ulozi engleskog oficira Laughing
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Tasma

PorukaUpisano: Pon Svi 12, 2008 10:07 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Citat:
Ključ za Rebeku ( odnosno u originalu je bilo "Key for Rebecca" - nisam sto posto siguran kako je prevedeno kod nas ) . Jedna od zanimljivosti u toj seriji je i glumac koji je glumio her Flicka u Allo,allo koji se tu pojavljuje u ulozi engleskog oficira

Hvala! Very Happy Very Happy Very Happy
Natrag na vrh
pele_san

Član od: 22 Ožu 2007
PorukaUpisano: Pon Svi 12, 2008 6:25 pm    Naslov poruke: Isprike za glupi popis Citiraj ovaj komentar

Pozdrav svima i 1000 isprika, ja doista JESAM pao s Marsa.
Pogledam tu i tam forum, pa nekaj dodam, ali nisam vidio da ovaj topic ima vec 3 strane, nego sam odgovorio na zadnju poruku sa prve strane. Od sad samo gledam, vise ne pisem.
Sorry
Igor_A.

Član od: 03 Tra 2008
PorukaUpisano: Sri Svi 28, 2008 11:42 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

T34 Napisao/la:
Gospodo mali off-topic,
ali prije njega glasam za "Željezni Križ", sniman na našim prostorima (Istra) u kooperaciji s Jadran-filmom, nažalost bivšim najvećim vlasnikom originalnih uniformi, oružja i sl.

A sada moj off-topic; dušu bi dao za film o Manfredu Von Richthoffenu, kod nas naravno preveden kao "Crveni Baron", bez brige ako većini nije poznato, rane 80-te...pogledao ga bezbroj puta kao dijete...pa ako netko zna, ima, u bilo kom obliku i formatu...

Na žalost ne mogu ti pomoći oko "Crvenog Barona", ali bi rado pogledao "Željezni Križ". Nisam primjetio da ga imaju u videotekama, da li možda znaš gdje se može nabaviti?
Natrag na vrh
st1v xtr1m
Gost
PorukaUpisano: Čet Svi 29, 2008 9:32 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Na torrentima Cool
Natrag na vrh
vedro
Gost
PorukaUpisano: Sri Lip 04, 2008 11:17 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo jedan prigodni film sutra navecer u 20.00 na HRT2 - U orlovom gnijezdu.

Film je ratni, sa realnoscu nema otprilike nikakve veze - ali ga je gust pogledat Mr. Green
Natrag na vrh
Josip

Član od: 25 Tra 2008
Mjesto: Ljubljana
PorukaUpisano: Sri Lip 04, 2008 11:45 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Kaj da nema Evil or Very Mad
A zakaj sam ja vidil JU-52 u tim bojama u muzeju Twisted Evil ?

Josip
vedro
Gost
PorukaUpisano: Sri Lip 04, 2008 11:59 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Je, je, tehnika je jako dobra i autenticna. Ali radnja...sta da kazem, gledam ga svaki put kad je na TCM-u i sutra cu ga s gustom gledat Razz
Natrag na vrh
Tasma

PorukaUpisano: Sri Lip 04, 2008 1:54 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Very Happy Uspio sam na nekom turskom forumu poskidat gro filmova, pa čak i onaj o Yamatu.
Natrag na vrh
vedro
Gost
PorukaUpisano: Sri Lip 04, 2008 2:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Link, link, kraljvstvo za link Konjanik
Natrag na vrh
Tasma

PorukaUpisano: Sri Lip 04, 2008 3:38 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Very Happy Šaljem ti na pm linkove kad dođem kući... nema tražilice pa treba malo kopat, barem ja nisam skužio di bi bila... Embarassed ipak ne znam turski.
Natrag na vrh
Tasma

PorukaUpisano: Sri Lip 04, 2008 5:50 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Da, naravno kome trebaju linkovi nek mi se javi. Very Happy
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Internet linkovi Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5  Naprijed
Stranica 3/5

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma