Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Jedrenjak "Sveti Nikolaj" Rusija :)

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
ZeRoGM
Gost
PorukaUpisano: Pon Velj 19, 2007 2:21 pm    Naslov poruke: Jedrenjak "Sveti Nikolaj" Rusija :) Citiraj ovaj komentar

Pa da i ja napisem stogod u ovoj brodomodelarskoj temi....

Evo o chemu se radi...
Ovih dana sam gledao slike drvenih jedrenjaka, i to me je inspirisalo da pocnem da pravim neki svoj jedrenjak...
Na pocetku sve je islo lepo, nabavio nacrte (http://mkmagazin.almanacwhf.ru/ships/) i sve to ,ali kada sam poceo da crtam po sperploci Rolling Eyes Shocked zato sto zapravo sa crteza sam precrtavo 2x vece delove (jako je sitno na crtezu) i nisam bas bogzna kako uradio,tacnije upropastio sam materijal...

Pa pitam vas malo iskusnije kako vi to precrtavate itd..

E i da,kada pravite osnovne delove kostura dali ih secete samo spolja ili isecete i unutrasnjost (meni mnogo lepse izgleda kada je i unutrasnjost isecena, ali je lakse kada secem samo spoljnu ivicu).... Vase misljenje???

Thanks
Natrag na vrh
Slider
Gost
PorukaUpisano: Uto Velj 20, 2007 2:20 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nacrt iskopiraj, odi u kopiraonu da ti ga povecaju i iskopiraju, na velicinu koju trebas, izrezi crtez i nalijepi na sperplocu ljepilom za papir ( karbofix)
onda fino rezi po crtama

rebra - ak se ne vidi unutrasnjost trupa kroz neke otvore ili stivu, ostavi puna- manje je posla
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron