Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Jeanne d'Arc u Splitu

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Essex
Gost
PorukaUpisano: Sub Pro 16, 2006 1:41 pm    Naslov poruke: Jeanne d'Arc u Splitu Citiraj ovaj komentar

Jučer su u posjet Splitu stigla dva Francuza - porte-hélicoptères Jeanne d'Arc u pratnji fregate Georges Leygues. 40 godina stara Ivana Orleanska (inače prema posljednjim informacijama povlači se definitivno iz službe 2010.) privezala se u gradskoj luci dok je fregata završila u Lori. Jutros sam iša napravit jedan mali okolohodac ali kako je triba u posjet Ivani doć naš premijer njegovo osiguranje je uzelo slobodu da isprazni pola luke Evil or Very Mad
Da ne idem doma praznih ruku ipak san okinija nekoliko fotki

Sve je to super ali momci ovo je život...

Very Happy Very Happy
Natrag na vrh
Bebonja
Gost
PorukaUpisano: Sub Pro 16, 2006 4:34 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Super fotke !!
Vidim ja da je kod tebe veselo .
Drago mi je da si se izguštao Wink .

Very Happy Very Happy Very Happy
Natrag na vrh
Alaska

Član od: 08 Svi 2007
Mjesto: Njemacka
PorukaUpisano: Sub Svi 19, 2007 1:23 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

E dobra stara Jeanne d´Arc. Radio sam mini-maketu tog broda dok jos nije imao Exocete...
Arlandil

Član od: 23 Lip 2008
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Ruj 27, 2008 10:05 pm    Naslov poruke: Re: Jeanne d'Arc u Splitu Citiraj ovaj komentar

Ja sam bio na trajektu za hvar koj je isplovljavao bas kad je ona uplovljavala. Probat cu nac slike , trebao bi imat par komada.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma