

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Ned Stu 08, 2020 6:29 pm Naslov poruke: F-14A Tamiya 1:48 (VF-154 OIF 2003) |
|
|
Napokon gotov Tomcat.
 _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| P-51
 | | Član od: 24 Ožu 2006 | | Poruke: 3476 | | Mjesto: Drniš/Šibenik |
|
Upisano: Ned Stu 08, 2020 7:02 pm Naslov poruke: |
|
|
| Zaista divan rad neprolaznog subjekta. Nemam šta dodat. Čestitke. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| daneel
 | | Član od: 12 Lis 2005 | | Poruke: 1301 | |
|
Upisano: Ned Stu 08, 2020 7:20 pm Naslov poruke: |
|
|
Fantastično!! Stvarno divan rad... a još k tome i Tomcat  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| 0viking0 Moderator
 | | Član od: 17 Lis 2005 | | Poruke: 2977 | | Mjesto: Zagreb - Croatia |
|
Upisano: Ned Stu 08, 2020 7:34 pm Naslov poruke: |
|
|
najs _________________ paulusvictor |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| markica
 | | Član od: 18 Lis 2005 | | Poruke: 309 | | Mjesto: Vaterland |
|
Upisano: Ned Stu 08, 2020 7:40 pm Naslov poruke: |
|
|
Super izrada, svaka čast. A kao što je neko rekao "još k tome i Tomcat".
By the way dobro fotkaš. _________________ Murphy says: the light at the end of the tunnel is always the headlight of an incoming train! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Ned Stu 08, 2020 7:47 pm Naslov poruke: |
|
|
| markica Napisao/la: | Super izrada, svaka čast. A kao što je neko rekao "još k tome i Tomcat".
By the way dobro fotkaš. |
Hvala, al bio frend kod mene sa opremom, a bome zna  _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vedran
 | | Član od: 05 Jul 2010 | | Poruke: 1489 | | Mjesto: Garica-Otok Krk |
|
Upisano: Ned Stu 08, 2020 10:49 pm Naslov poruke: |
|
|
| Bravo jos jednom! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mariok
 | | Član od: 17 Lis 2007 | | Poruke: 3259 | | Mjesto: Slavonski Brod |
|
Upisano: Ned Stu 08, 2020 11:31 pm Naslov poruke: |
|
|
| Uuuu bravo!! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| viper
 | | Član od: 07 Pro 2005 | | Poruke: 1670 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Pon Stu 09, 2020 8:31 am Naslov poruke: |
|
|
| Svaka čast.. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Davor
 | | Član od: 09 Lis 2011 | | Poruke: 2563 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Stu 09, 2020 8:37 am Naslov poruke: |
|
|
Picek se vratio.... Odličan  _________________ UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| MakroMaki
 | | Član od: 27 Kol 2013 | | Poruke: 639 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Stu 09, 2020 9:53 am Naslov poruke: |
|
|
Jako lijepo. Tamiya, jel?
M _________________ MK Grunf Zagreb - ajatolah rokenrolah
MK Grunf website |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grega X
 | | Član od: 09 Stu 2005 | | Poruke: 1058 | |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| von Stuck Administrator
 | | Član od: 08 Lis 2005 | | Poruke: 3474 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Stu 09, 2020 6:03 pm Naslov poruke: |
|
|
Pun pogodak !!! LIjepo je opet vidjeti tvoje radove. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| 0viking0 Moderator
 | | Član od: 17 Lis 2005 | | Poruke: 2977 | | Mjesto: Zagreb - Croatia |
|
Upisano: Pon Stu 09, 2020 7:03 pm Naslov poruke: |
|
|
| MakroMaki Napisao/la: | Jako lijepo. Tamiya, jel?
M |
Ako se ne varam je, imao je čovjek temu u radu _________________ paulusvictor |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|