

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
Autor |
Poruka |
| Hrvoje
 | Član od: 16 Sij 2015 | Poruke: 562 | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Svi 30, 2020 11:21 pm Naslov poruke: 1/35 BMD-2 (Zvezda) + dodaci |
|
|
Neko vrijeme se zezam sa ovom maketom, ali pošto su mi konačno došle naručene gusjenice vrijeme je da ju završim. MasterClub gusjenice su dobre i nije ih potrebno nešto posebno obrađivati, ostaci od lijevanja se lako uklone starom turpijom za nokte, a rupe za klinove (ne znam točan tehnički naziv) su dovoljno široke da ih ne treba bušiti. Bar još nisam trebao.
Aberov top je jednostavan i ne bi trebalo biti problema sa spajanjem ta dva dijela zajedno pa cjeline na kupolu.
Plan je napraviti ovog iz ruskog kontingenta SFORa u BiH.
https://i.imgur.com/g0RD4XE.jpg
Malo je izrauban, malo prašnjav, gusjenice malo hrđave, a ima i malo snijega. Ima svega, valjda ću ja imati dovoljno strpljenja i vještine da ga takvog napravim.
Evo par fotki, gusjenice sam slagao večeras uz lansiranje SpaceX rakete
 |
|
Natrag na vrh |
|
 |
| Nick
 | Član od: 26 Stu 2006 | Poruke: 940 | Mjesto: VŽ |
|
|
Natrag na vrh |
|
 |
| Iwtcha
 | Član od: 24 Kol 2007 | Poruke: 4089 | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Svi 31, 2020 11:42 am Naslov poruke: |
|
|
 |
|
Natrag na vrh |
|
 |
| Doodeck
| Član od: 05 Pro 2009 | Poruke: 693 | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Svi 31, 2020 2:33 pm Naslov poruke: |
|
|
Fini početak, pratim |
|
Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|