Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Char B1 Bis - vinjeta???

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
sponge

Član od: 16 Lis 2009
PorukaUpisano: Pon Lip 15, 2020 11:03 pm    Naslov poruke: Char B1 Bis - vinjeta??? Citiraj ovaj komentar

Dugih 7 i pol godina je trajao post... Predugo ak, al opet sretan što je završio.

Ugl maketa je gotova, podloga skoro pa gotova a figure su u farbanju (zasad samo primer) dok ne vidim koje boje odabrati (malo se mucim s konverzijom).

Maketa Trumpeter u 72ci. Ima loših stvari ima dobrih stvari. Izvedbom nekih stvari sam zadovoljan nekih nisam baš, al opet bitno da je završena. Gusjenice blagi užas za slagat, tj farbat. Od stvari još samo fali lanac al njega ću dodat naknadno.

Podloga home made, podloga stirodur, okolo balza, malo static grassa, malo pijeska, malo živive i stup strujni.

Malo se mučim još sa putokazima jer mi baš ne uspijevaju kako bi ja htio.

Figurice su Caesar miniatures, zgodnicke figurice, od meke su plastile al daju sw fino obradit sa skalpelom i malo tamiyinog extra thin ljepilom.

P.S. Slikano je mobom pa su slike mozda malo cudne, al do kad bude gotova vinjeta skroz biće i bolje slike.

Lijep pozdrav i hvala na čitanju.

Sponge
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
kru65mi

Član od: 28 Lis 2007
PorukaUpisano: Pon Lip 15, 2020 11:24 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Caesar su dobre figure, koristio sam ih i nemas problema. Ako su premekane za obradu, stavi ih u frizer - bice ih lakse sredjivati.
Pratim, ali pozuri ... Laughing Laughing
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
zilkan

Član od: 26 Stu 2007
Mjesto: oko Bjelovara
PorukaUpisano: Uto Lip 16, 2020 1:15 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Štef odlično ti ide Smile
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma