

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| cico.k
| | Član od: 13 Svi 2006 | | Poruke: 170 | |
|
Upisano: Ned Velj 23, 2020 11:21 pm Naslov poruke: Alu folija |
|
|
| Dali netko zna gdje bi se mogla kupit alu folijaa ,ona deblja koja se koristi za posude za hranu i tacne za plate. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| SturmmannDado
 | | Član od: 12 Svi 2012 | | Poruke: 328 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Velj 24, 2020 1:36 pm Naslov poruke: |
|
|
Veliki prehrambeni dućani?
Odeš u restoran i naručiš za van i kažeš da ti u to stave hranu?
Neki restorani imaju aluminiske plate i posude za van, neki plastiku pa pitaj?
Ili možda Bauhaus?
Ofertisima?
ebay? _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Leo - zd
 | | Član od: 16 Pro 2008 | | Poruke: 2539 | | Mjesto: Zadar |
|
Upisano: Uto Velj 25, 2020 9:56 am Naslov poruke: |
|
|
Ovako..
Davno sam kupio u Zagrebu tanku foliju , mislim da je ima u srebrnoj i zlatnoj boji , dosta je deblja od ove folije za zamatanje ali je dovoljno tanka da se može savijati na mali radijus, i udubljivati. Zapravo je namjenjena izradi "3d" nešto poput plitkih reljefa.
Nažalost ne mogu naći kutiju da napišem točan naslov.
Mislim da je jedna od ove dvije trgovine:
HOBBY ART CHEMACO
ili
RAJČIĆ & RIBIČIĆ REPROMATERIJALI
obje trgovine su u istom bloku zgrada
ULICA GRADA VUKOVARA 226
10 000 ZAGREB, HRVATSKA
PS: pakovanje ie kartonska kutija/koverta kao one za mali broj papira za print, žute boje a naprijed je par radova od te folije, mislim sunce ili sl utisnuto u toj foliji.
Naziv je "follie ... nešto"
[/i] |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| cico.k
| | Član od: 13 Svi 2006 | | Poruke: 170 | |
|
Upisano: Uto Velj 25, 2020 2:13 pm Naslov poruke: |
|
|
| Mislio sam u roli a ne plate kao gotov proizvod.mislim da je debljina ta folije oko 0,1 mm .da se lako oblikovat ,rezat škarama za papir i plitki reljef se da u nju ugravirat.interesantno kako je teško doč do takvih stavari u nas ,isto sam imao problema sa nabavkom kartona 0d 300 g po kvadratu.a kad doznaš pravu informaciju onda ide sve lako i jeftino. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Leo - zd
 | | Član od: 16 Pro 2008 | | Poruke: 2539 | | Mjesto: Zadar |
|
Upisano: Uto Velj 25, 2020 4:13 pm Naslov poruke: |
|
|
| A gle, ne znam tko bi to mogao imati u roli, vjerovatno su to velike role, ovo su listovi formata oko A4.. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mpuky1
 | | Član od: 08 Velj 2012 | | Poruke: 1795 | | Mjesto: Zagreb |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|