Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Alu folija

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Radionica, savjeti, pitanja itd...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
cico.k

Član od: 13 Svi 2006
Poruke: 170
PorukaUpisano: Ned Velj 23, 2020 11:21 pm    Naslov poruke: Alu folija Citiraj ovaj komentar

Dali netko zna gdje bi se mogla kupit alu folijaa ,ona deblja koja se koristi za posude za hranu i tacne za plate.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
SturmmannDado

Član od: 12 Svi 2012
Poruke: 328
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pon Velj 24, 2020 1:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Veliki prehrambeni dućani?

Odeš u restoran i naručiš za van i kažeš da ti u to stave hranu?

Neki restorani imaju aluminiske plate i posude za van, neki plastiku pa pitaj?

Ili možda Bauhaus?

Ofertisima?

ebay?
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Leo - zd

Član od: 16 Pro 2008
Poruke: 2539
Mjesto: Zadar
PorukaUpisano: Uto Velj 25, 2020 9:56 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ovako..
Davno sam kupio u Zagrebu tanku foliju , mislim da je ima u srebrnoj i zlatnoj boji , dosta je deblja od ove folije za zamatanje ali je dovoljno tanka da se može savijati na mali radijus, i udubljivati. Zapravo je namjenjena izradi "3d" nešto poput plitkih reljefa.

Nažalost ne mogu naći kutiju da napišem točan naslov.

Mislim da je jedna od ove dvije trgovine:

HOBBY ART CHEMACO
ili
RAJČIĆ & RIBIČIĆ REPROMATERIJALI

obje trgovine su u istom bloku zgrada
ULICA GRADA VUKOVARA 226
10 000 ZAGREB, HRVATSKA

PS: pakovanje ie kartonska kutija/koverta kao one za mali broj papira za print, žute boje a naprijed je par radova od te folije, mislim sunce ili sl utisnuto u toj foliji.
Naziv je "follie ... nešto"




[/i]
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
cico.k

Član od: 13 Svi 2006
Poruke: 170
PorukaUpisano: Uto Velj 25, 2020 2:13 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Mislio sam u roli a ne plate kao gotov proizvod.mislim da je debljina ta folije oko 0,1 mm .da se lako oblikovat ,rezat škarama za papir i plitki reljef se da u nju ugravirat.interesantno kako je teško doč do takvih stavari u nas ,isto sam imao problema sa nabavkom kartona 0d 300 g po kvadratu.a kad doznaš pravu informaciju onda ide sve lako i jeftino.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Leo - zd

Član od: 16 Pro 2008
Poruke: 2539
Mjesto: Zadar
PorukaUpisano: Uto Velj 25, 2020 4:13 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

A gle, ne znam tko bi to mogao imati u roli, vjerovatno su to velike role, ovo su listovi formata oko A4..
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
mpuky1

Član od: 08 Velj 2012
Poruke: 1795
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Velj 25, 2020 11:02 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Probaj u Strojoprometu. Piše da drže foliju debljine
0.1 mm.
Možeš probati i drito kod firme koja proizvodi te alu
tacne. Npr.
https://premium-zagreb.hr/kategorija-proizvoda/aluminijska-ambalaza-za-hranu/
_________________
WHO DARES WINS
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Radionica, savjeti, pitanja itd... Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron