Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

1/72 off-road hummer

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Tenkovi, topništvo, oklopna i ostala vojna vozila
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
cicarista

Član od: 19 Ruj 2016
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Svi 26, 2020 2:43 pm    Naslov poruke: 1/72 off-road hummer Citiraj ovaj komentar

Složio bih neki "nabrijani" off-road hummer na Dragon bazi. Već sam našao neki motor koji sam mislio "ugraditi" da viri iz haube, dodao bih roll bar, stavio bočni ispuh i takve stvari.

Ono što mi nedostaje su kotači. Mislio sam staviti ruske YA-170 https://www.balatonmodellshop.co.uk/spd/BM7260/YA-170-wheels-set-1-72 ali su... ruski... Ima tko ideju ili možda, još bolje, za prodati 4-5 kotača koji bi išli na Hummera.

Probao sam i sa HEMTT Academy kotačima, ali nisu nekako pasali...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Tenkovi, topništvo, oklopna i ostala vojna vozila Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma