Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Bucker bu 181 1/48, Stransky

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
josipww2

Član od: 04 Lis 2009
Mjesto: Sarajevo-Split
PorukaUpisano: Uto Stu 20, 2018 8:29 pm    Naslov poruke: Bucker bu 181 1/48, Stransky Citiraj ovaj komentar

evo i mene nakon dugo vrimena u projektima u radu Very Happy
maketa je ok za rad.u kokpitu ima nesto samogradnje (instrument ploca ,sipke na canopyju,razni prekidaci i rucice...) ,pojasevi su HGW .Zelja mi je napravit ex ZNDH buckera sa americkim oznakama .
da ne duzim puno,evo slika

to je za sad to.iduci je korak lijepljenje canopyja i nosa aviona.moran jos skontat najbolji nacin za najbezbolnije spajanje jer dry fit nije bas najbolji.također moran napravit i motor u samogradnji,jer ce se prednji dio djelomicno vidit .nece to bit nista posebno,nisam vjest u samogradnji,samo cisto da ne bude prazno Very Happy
ovim putem se javno zahvaljujem pokyju koji mi je isprintao i posalo decale tri lava.oko decala ce vjerojatno bit malo zezancije,pa ocekujem vasu pomoc ,al o tom po tom. kritike su i vise nego dobrodosle Very Happy
vrsa

Član od: 21 Lis 2005
Mjesto: all over the place
PorukaUpisano: Uto Stu 20, 2018 10:42 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Bravo Josipe, jako dobro. Samo naprijed.
MAK REOPLAN - Split
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poky

Član od: 16 Lis 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Stu 21, 2018 10:14 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ideš!!! To Josipe ,izvještavaj nas redovito!
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma