Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Koj maketarski klubovi u Zagrebu primaju članove?

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Klubovi, natjecanja, najave, izložbe
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
SturmmannDado

Član od: 12 Svi 2012
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pet Jul 13, 2018 8:05 pm    Naslov poruke: Koj maketarski klubovi u Zagrebu primaju članove? Citiraj ovaj komentar

Hvala na svim odgovorima unaprijed.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
CCCP
Administrator
Član od: 14 Ožu 2009
PorukaUpisano: Sub Jul 14, 2018 12:21 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Svi...? Sumnjam da će te netko istjerati iz kluba jer "ne primaju članove".
Lisec

Član od: 30 Lis 2008
Mjesto: Zaprešić
PorukaUpisano: Sub Jul 14, 2018 1:12 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

MKGrunf sam poziva svoje članove

http://mkgrunf.com/
Natrag na vrh
SturmmannDado

PorukaUpisano: Sub Jul 14, 2018 3:28 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

I kako se učlani u klub ? Pošalješ mail na njihovoj internet stranici? Dođeš na njihovo mjesto okupljanja i pitaš za članstvo? Čekaš da te pozovu?
Natrag na vrh
SturmmannDado

PorukaUpisano: Sub Jul 14, 2018 3:30 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

I kako MK Grumf poziva nove članove? Osvojiš medalju na natjecanju il imaš dobre radove pa pozovete da postane član?
Natrag na vrh
SturmmannDado

PorukaUpisano: Sub Jul 14, 2018 3:31 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jer sam čuo da su neki klubovi izbirljivi.
Natrag na vrh
Lisec

Član od: 30 Lis 2008
Mjesto: Zaprešić
PorukaUpisano: Sub Jul 14, 2018 3:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

SturmmannDado Napisao/la:
I kako MK Grumf poziva nove članove? Osvojiš medalju na natjecanju il imaš dobre radove pa pozovete da postane član?

Generalno, mi grunfovci smo skupina kretena koje privlace specificne stvari i nas mentalitet je...malo drugaciji. Cak i nema nuzno veze sa maketama

Ali za ostale klubove, pitas ekipu kad se sastaju pa vidis jel ti ok sa njima pa tako vidis je li to za tebe. Imas Penkalu, D.Schwartza,Huvm i jos par klubova pa ih drito pitaj. Vecina ima u potpisu klub ako su u nekom pa uvijek mozes nekoga pitati

http://mkgrunf.com/
Natrag na vrh
CCCP
Administrator
PorukaUpisano: Sub Jul 14, 2018 7:10 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ajmo po redu:

1) Možeš sve napisati u jednom postu, modovi bi ti vjerojatno bili zahvalni na tome Wink

2) Mislim da previše razmišljaš, klubovi nisu tu da ganjaju medalje i neće te netko odbiti jer "vidi ovog, ništa nije osvojio", npr. u mojem klubu dobar broj nas nije godinama završio maketu za natjecanje. Poanta klubova nije kupiti medalje i skupljati novce za to, nisu to firme, već skupine istomišljenika koja se nalazi jednom tjedno popričati, što o maketarstvu što o drugim temama. Ja npr. na svoje klubske kolege ne gledam kao na "kolege" pred kojima moram biti formalan ili raditi nekakav materijalni doprinos za naše interese, nego kao na prijatelje, ekipu za podružit se, putovati, pojesti, popiti... U zadnjih 9 godina koliko sam u klubu sam više putovao s njima nego sa svojim fakultetskim i školskim prijateljima ukupno.

3) Sukladno članku 2, nema nekog formalnog procesa pridruživanja da popunjavaš neke formulare i šalješ mailove pa te netko razmatra, pogledaš kad se i di klub sastaje, dođeš i vidiš jel se uklapaš ili ne. Sumnjam da bi te i rigorozni MK Grunf odmah otjerao da si se pojavio kod njih, popričali bi s tobom, vidjeli je li se uklapaš u ekipu i možda i pozvali da ostaneš s njima, kao i "obične" ekipe kada odeš u izlazak. Evo ja te kao član MK David Schwartza pozivam da navratiš u srijedu od cca 19:30 do 22:00 na naš sastanak pa vidiš kako ti je, ja sam isto postao član tako što sam se raspitivao po forumu pa na prijedlog kolege otišao na slijepo na sastanak, i sada mi je život nezamisliv bez te srijede navečer i ekipe koju sam tamo upoznao.

I još jedna stvar, s obzirom da je ljeto, u klubovima je trenutno relativno malo ljudi na sastancima, samo da se ne začudiš ako dođeš pa nas samo 3-4 tamo sjedi. Isto tako kao i u MK Grunf, mi smo također skupina ludaka, pa se nemoj bojati povremenog neprimjerenog humora i bezrazložnih uzvika, to je uobičajeno glasanje ovisnika o plastici Razz
SturmmannDado

PorukaUpisano: Sub Jul 14, 2018 7:45 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hvala na pozivu, kontaktirao sam klub Hrvatska udruga vojnih miniaturista i rečeno mi je da ću biti kontaktiran kad se budu sastajali, navratit ću i do vašeg kluba može samo adresa.
Natrag na vrh
CCCP
Administrator
PorukaUpisano: Sub Jul 14, 2018 8:05 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Voćarska 71
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Klubovi, natjecanja, najave, izložbe Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma