Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

MaxxPro-Panda ili Bronco?

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Tenkovi, topništvo, oklopna i ostala vojna vozila
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Dragan

Član od: 21 Ruj 2008
Mjesto: Beocin
PorukaUpisano: Sub Lip 02, 2018 1:35 am    Naslov poruke: MaxxPro-Panda ili Bronco? Citiraj ovaj komentar

Zdravo ,
ako je neko imao prilike pogledati makete oba proizvodjaca da me uputi koja je bolje uradjena(da, dve razlicite verzije. Ali sa maketarske strane ko nudi bolju maketu). Panda je dosta jeftiniji od Bronca!
Dragan
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mskukan

Član od: 08 Svi 2007
PorukaUpisano: Sub Lip 02, 2018 2:07 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mislim da je ipak Bronco bolji izbor.

ja ga imam, i mislim da je to maketa vozila s najviše dijelova koju sam ikada imao. ima valjda 600 do 700 dijelova

nakon 20 stranica sastavnice još si na šasiji

ne kažem da je puno dijelova nužno plus, treba vidjeti kako se sve slaže. Mislim da je pretjerano razlomljen, ali s druge strane čini mi se da je apsolutno sve pokriveno

MakroMaki s foruma će vjerojatno imati dosta više za reć o njemu, budući da je detaljnije ušao u analizu koliko znam

O pandi ne znam baš puno no znam da je dosta pojednostavljenija od Bronca. U jednom komadu ima karoseriju, haubu, blatobrane, prednju masku i svjetla što pak mislim ide nauštrb kvalitete, ali i teže izrade iznutra barem. Kod pande je dakle to u jednom dijelu, a kod bronca je to valjda u 40 dijelova. To sam bubnuo, ali ne bih se iznenadio da je tako, možda i više Smile

Ako si spreman i želiš se ubiti od posla, ali imati ultamtivan maxx pro onda nemaš šta razmišljati - Bronco

Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio
Natrag na vrh
MakroMaki

Član od: 27 Kol 2013
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pon Lip 04, 2018 3:52 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sve ovisi sto zelis od makete. Ako se odlucis na lakse sklapanje, uzmi Pandu. Ako hoces vjerniju i tocniju maketu, uzmi Bronco.

Pandu nisam imao u rukama, ali sam citao recenzije i pratio neke build logove. Cini se da su neke stvari pojednostavljene i ako zelis malo vise detalja moras uzeti neke aftermarkete ili napraviti iste u samogradnji.

Bronca imam i moj prvi dojam je da je maketa odlicna, ali izuzetno komplicirana. Ima preko 1000 dijelova i vrlo je kompleksna za sastavljanje. Mnoge stvari su razlomljene u vise dijelova, iako to vjerojatno nije bilo nuzno... opet, sve te sitnice na kraju daju u dobar dojam. Koliko gledam po referencama Bronco je stvarno isao do najmanjih detalja da cim vjernije prikaze sve skupa.

M

MK Grunf website
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
mskukan

Član od: 08 Svi 2007
PorukaUpisano: Pon Lip 04, 2018 4:21 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

MakroMaki Napisao/la:
Ima preko 1000 dijelova

M

Jajks Rolling Eyes

Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio
Natrag na vrh
Dragan

Član od: 21 Ruj 2008
Mjesto: Beocin
PorukaUpisano: Pon Lip 04, 2018 8:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hvala na odgovorima, i planirao sam uzeti Bronca, ali me je Panda pokolebao sa cenom!
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Tenkovi, topništvo, oklopna i ostala vojna vozila Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma