Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Maketarska natjecanja u Zagrebu
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Klubovi, natjecanja, najave, izložbe
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
SturmmannDado

Član od: 12 Svi 2012
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Svi 26, 2018 5:49 pm    Naslov poruke: Maketarska natjecanja u Zagrebu Citiraj ovaj komentar

Znam za Zagreb kup što je bio sad 26.5. i za Crnu kraljicu jel ima još koji?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lisec

Član od: 30 Lis 2008
Mjesto: Zaprešić
PorukaUpisano: Sub Svi 26, 2018 10:16 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ne, dva natjecanja godisnje su dovoljna za hrvatske prilike

http://mkgrunf.com/
Natrag na vrh
AleksandarMorozov

Član od: 03 Stu 2006
Mjesto: Petrova rupa
PorukaUpisano: Sub Svi 26, 2018 10:27 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ne, dva natjecanja godišnje su dovoljna za zagrebačke prilike. Ostala se ne odvijaju u Zagrebu. Wink
mskukan

Član od: 08 Svi 2007
PorukaUpisano: Sub Svi 26, 2018 10:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

AleksandarMorozov Napisao/la:
Ne, dva natjecanja godišnje su dovoljna za zagrebačke prilike. Ostala se ne odvijaju u Zagrebu. Wink

mislim da se zna da misli na Zagreb Wink jer u Zagreb dolaze iz cijele hr, kao i na druga natjecanja, pa se hrvatske prilike odražavaju na to da su dva natjecanja u Zagrebu

Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio
Natrag na vrh
Lisec

PorukaUpisano: Sub Svi 26, 2018 10:48 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Da

Natrag na vrh
AleksandarMorozov

PorukaUpisano: Sub Svi 26, 2018 10:57 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pojma nemam jer sam potpuni analfabeta za misli. Znam samo ono što piše. Zato i sam nastojim (ne uvijek uspješno) biti jasan u pisanju. Wink

A sad predlažem da stanemo...da ne bismo adminima zadavali posla i ne dali Bog i Partija, glavobolju. Very Happy
von Stuck
Administrator
Član od: 08 Lis 2005
PorukaUpisano: Ned Svi 27, 2018 5:42 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pojma nemam jer sam potpuni analfabeta za misli. Znam samo ono što piše. Zato i sam nastojim (ne uvijek uspješno) biti jasan u pisanju. Wink

A sad predlažem da stanemo...da ne bismo adminima zadavali posla i ne dali Bog i Partija, glavobolju. Very Happy

... Laughing admini su preživjeli i puno gore stvari od ovog bezazlenog zezanja. Egzorcist

Član od: 09 Velj 2012
PorukaUpisano: Pon Svi 28, 2018 10:59 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

von Stuck Napisao/la:

... Laughing admini su preživjeli i puno gore stvari od ovog bezazlenog zezanja. Egzorcist
ono, fakat se forum pretvorio u babe koje strikaju......vec vise od godine nije bilo nikaj zanimljivog, akcije, pucnjave, podvala, vrijedjanja, reakcija admina.....kaj vam se dogodilo?? Smile
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
von Stuck
Administrator
Član od: 08 Lis 2005
PorukaUpisano: Pon Svi 28, 2018 11:05 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Slider Napisao/la:
von Stuck Napisao/la:

ono, fakat se forum pretvorio u babe koje strikaju......vec vise od godine nije bilo nikaj zanimljivog, akcije, pucnjave, podvala, vrijedjanja, reakcija admina.....kaj vam se dogodilo?? Smile

... nikako da "natjeramo" nekoga da nešto "opako" izvede . Crying or Very sad Imaš pravo , forum baba koje štrikaju i tu i tamo rade makete ...

Član od: 16 Lis 2005
PorukaUpisano: Pon Svi 28, 2018 11:22 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Kaj sad kukate članovi koji su poticali ili držali rasprave "zanimljivima" su ili "uvređeni"(pa se ne javljaju), natjerani da izađu zato što su ih drugi omalovažavali il izbačeni s foruma....
I sad imamo forum bez rasprava, samo sa maketama i "bravo i super" komentarima... Wink
Slider

Član od: 09 Velj 2012
PorukaUpisano: Pon Svi 28, 2018 12:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Poky Napisao/la:
Kaj sad kukate članovi koji su poticali ili držali rasprave "zanimljivima" su ili "uvređeni"(pa se ne javljaju), natjerani da izađu zato što su ih drugi omalovažavali il izbačeni s foruma....
I sad imamo forum bez rasprava, samo sa maketama i "bravo i super" komentarima... Wink

end pis on ert Smile Smile
ic okej Smile Smile
pa to je san snova svakog admina....mirno more i ne talasaj Smile Smile
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Pon Svi 28, 2018 5:34 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Trebalo bi promijenit naziv u "Otvoreni maketarski oglasnik"... Wink

MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
P-51

Član od: 24 Ožu 2006
Mjesto: Drniš/Šibenik
PorukaUpisano: Pon Svi 28, 2018 9:26 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Boris G. Napisao/la:
Trebalo bi promijenit naziv u "Otvoreni maketarski oglasnik"... Wink

Ovo je istina. Svakako, krah je burze vidljiv, prepuni smo svega, odnosno, manje-viiše svak ima sve što je oduvijek želio. Ima i u tome nešto OK Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site AIM
AleksandarMorozov

PorukaUpisano: Sri Svi 30, 2018 8:33 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nego...vezano za suđenje na zagrebačkom kupu...i pripadajuće prigovore i nezadovoljstva...mislim da zaista nije u redu to što su pojedini suci...to stvarno nema smisla...

Molim admine da ne brišu ovaj ni ostale moje postove jer ću, u suprotnom, biti prisiljen poduzeti određene korake i podići nekoliko tužbi...

Admini? Slajo? Kako mi ide? Cekic u glavu
Lisec

PorukaUpisano: Sri Svi 30, 2018 8:40 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lose. Tako se ne trolla

Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Klubovi, natjecanja, najave, izložbe Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
Stranica 1/2

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma