Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Nase migonje...
Idi na stranicu 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Naprijed

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
MarioK
Gost
PorukaUpisano: Čet Ožu 16, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Nase migonje... Citiraj ovaj komentar

POzdrav, imam jednu molbui a ovdje mi se cinilo najbolje stavit topic,
e da radim naseg miga 125 ali imam samo par slika i to sa jedne strane pa bih molio ako tko ima slika 125ice da posta ili mi posalje ili ak moze nesto takvo. Hvala unaprijed Very Happy
Natrag na vrh
prelude

Član od: 23 Stu 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Čet Ožu 16, 2006 10:21 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Možda ovo malo pomogne... (drugi put preciziraj kaj ti treba da ne prenatrpavamo s onim kaj već imaš(imamo))

Sad nemaš izgovor ak fulaš bojanje gornjih površina ... Smile
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
martin

Član od: 12 Ožu 2006
Mjesto: Vrsar
PorukaUpisano: Čet Ožu 16, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: super fotke Citiraj ovaj komentar

Odlične fotke!!Gdje si snimio?mora da nije bilo lagano uhvatiti te kadrove,imaš neki dobar aparat?
Bravo!!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
ZacP

Član od: 30 Lis 2005
PorukaUpisano: Čet Ožu 16, 2006 11:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Snimio je na internetu. Mr. Green
A fotić mu je Internet Explorer, ako se ne varam. Laughing
F. William Engdahl "Stoljeće rata" - pročitati
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
0viking0
Moderator
Član od: 17 Lis 2005
Mjesto: Zagreb - Croatia
PorukaUpisano: Čet Ožu 16, 2006 11:58 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

U biti, zatrpali ste ga s onim što već ima. Sad
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
MarioK
Gost
PorukaUpisano: Pet Ožu 17, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Istina pardon na drugom forumu sam napisao da imam vec slike od epozara... treba mi druga strana ove imam i ja ali hvala na trudu. Znaci trazim slike istog samo sa druge strane jer ih ne mogu nigdje naci
Natrag na vrh
Timmy
Administrator
Član od: 16 Stu 2005
PorukaUpisano: Pet Ožu 17, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

A po ćemu je toliko zanimljiv taj 125? Question Jel on po nečemu posebniji od ostalih naših MiG-ova?
Natrag na vrh
prelude

Član od: 23 Stu 2005
PorukaUpisano: Pet Ožu 17, 2006 12:50 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Timmy Napisao/la:
A po ćemu je toliko zanimljiv taj 125? Question Jel on po nečemu posebniji od ostalih naših MiG-ova?

... po tome kaj se vidi raspored kamuflaze bolje nego kod nekih (puno njih!) drugih - pa ne treba fantazirati...

A to "zatrpavanje" sam i mislil da se bude desilo, al ajde, ocito su neki prvi puta vidjeli fotke pa i nije baš bio pucanj u prazno...
Natrag na vrh
0viking0
Moderator
Član od: 17 Lis 2005
Mjesto: Zagreb - Croatia
PorukaUpisano: Pet Ožu 17, 2006 12:58 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Timmy Napisao/la:

Posebniji je po weatheringu od dosta zrakoplova. Smile

Da, radi se upravo o kamuflaži. Ja se nisam mogao odlučiti između 124 i 125. Za 124 nisam imao sliku horizontalaca, a za 125 ovu stranu koju i Mario traži. U igri je bio i 123... Ne sjećam se zakaj je on otpal.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
MarioK
Gost
PorukaUpisano: Pet Ožu 17, 2006 9:53 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

125 mi dobro izgleda bas kako je vjeko rekao zbog zmazanoce koja je odurna Very Happy (mislim ima na slici od epozara vidljivo 6 prsta prljavstine il sto to vec je oko rondele pa si pomslim svasta) imam sliku sa dvije rakete?! rijetkost za slike nasih, (ustvari mislim da je cak jedina koju imam) i ima tank sa starijom verzijom kamuflaze sa onom crvenkasto smedzom i tamno zelenom...

123,124 i 102 ima gazilijun slika a ja bas moro ovog Glavom u stol ... e da na 102 unutar 0 ima neki simbolcek, mislim da je oznaka eskadrile ili sta? zna netko?
Natrag na vrh
ZacP

Član od: 30 Lis 2005
PorukaUpisano: Pet Ožu 17, 2006 12:01 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

MarioK Napisao/la:
... e da na 102 unutar 0 ima neki simbolcek, mislim da je oznaka eskadrile ili sta? zna netko?

Naljepnica Operation Allied Force. Samo na desnoj strani aviona.
To su stavili kad je bila prva vježba sa Amerima. Napraviš ga da izgleda kao prije vježbe i nemaš problema s tim.
F. William Engdahl "Stoljeće rata" - pročitati
Natrag na vrh
Mtech

Član od: 23 Lis 2005
PorukaUpisano: Pet Ožu 17, 2006 1:05 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sorry na OT-u Mario ali kad smo vec kod HRZ MiG-ova , zanima me da li je onaj MiG koji je izlozen na "stalku" ispred Peresinovog muzeja identican onome u kojem je Rudolf Peresin i poginuo , pitam zato jer sam dobio valjda tolko verzija odgovora kolko sam puta postavio i pitanje , pa ak neko zna nek javi ...
Natrag na vrh
tiger
Gost
PorukaUpisano: Pet Ožu 17, 2006 1:18 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Taj u Stubici migonja je 125 sa izvadjenim svime što nebi pigalo oplatu,
do mene je ta informacija došla od rodjaka koji je radio baš na skidanju (čitaj:čupanju,,trganju,izvlačenju) tih dijelova.
BTW,čovjek je sklon zahebanciji,kad mi je to pričao,darapao sam se od smjeha

...e da sorry ekipa,zaboravih napisati da su ga nanovo prešpricali Wink
Natrag na vrh
MarioK
Gost
PorukaUpisano: Pet Ožu 17, 2006 2:32 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

E znaci taj u stubici je ta 125ica? jel znas mozda jesu je farbali onak kak je na ovim slikama ili nekak drugacije?
Natrag na vrh
Timmy
Administrator
Član od: 16 Stu 2005
PorukaUpisano: Pet Ožu 17, 2006 3:50 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo slika tog iz Stubice kad ga već spominjete:

Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Naprijed
Stranica 1/39

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma