Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Vinjetica - Njemacka '42 1:35
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4  Naprijed

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Wishmaster

Član od: 04 Stu 2012
Mjesto: Zenica
PorukaUpisano: Pet Tra 07, 2017 7:32 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hvala na komentarima. Film na dekalima ce se vidjeti al..... tako je kako je o.O

Mali nastavak

"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do... Sail away from the safe harbor. Catch the tradewinds in your sails. Explore. Dream. Discover"

Srdacni pozdravi!!!
Elmir
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
su27rules

Član od: 13 Pro 2006
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Pet Tra 07, 2017 8:23 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jako lipo ovo napreduje Cool Clap 2
https://www.whatifmodellers.com/index.php?topic=47754.0

https://www.facebook.com/groups/397878543718795/
Natrag na vrh
robert11

Član od: 29 Pro 2007
Mjesto: Karlovac
PorukaUpisano: Sub Tra 08, 2017 9:48 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

odlično izgleda ... bombonček ... super da je i ovaj dio foruma malo živnuo a ne samo letlampe i konzerve Smile
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Wishmaster

PorukaUpisano: Sub Tra 08, 2017 10:36 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

hahahah Very Happy Hvala lijepo na podrsci i intersovanju. Zivjeli U zdravlje
"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do... Sail away from the safe harbor. Catch the tradewinds in your sails. Explore. Dream. Discover"

Srdacni pozdravi!!!
Elmir
Natrag na vrh
Leo - zd

Član od: 16 Pro 2008
Mjesto: Zadar
PorukaUpisano: Sub Tra 08, 2017 11:25 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Izvrsno i uz to i jako zanimljivo !!

Ako mogu samo jednu malu opasku niti primjedbu Wink

Oluk /gurla/ vertikala odvodnje, barem na slici djeluje presjajna, polirani aluminij..u naravi pogotovo u to doba je bio pocinčani ili negdje bojani lim
Uglavnom to cinčanje ili bojanje nije toliko izdržljivo da dosta brzo izgubi sjaj , što bi se reklo i iz tragova rđe i prašine (a prof. deformacija)

Znam da je u naravi makete to sve jedva i vidljivo , ove uvečane fotke su prokletstvo, al eto, ako ti se da malo poigrati
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Wishmaster

PorukaUpisano: Sub Tra 08, 2017 12:04 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hvala ti Leo. Slazem se sa tobom ali doduse ovo je pod glosom jos jer sam bio tek stavio efekte. Tako da cu ga preci i nekim matom ili semiglosom naknadno. Pozzzz Smile

Srdacni pozdravi!!!
Elmir

Wishmaster: poruka promijenjena dana: Ned Tra 09, 2017 9:53 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Natrag na vrh
u-boat

Član od: 30 Jul 2010
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Sub Tra 08, 2017 1:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sve bolje i bolje Very Happy
Davor

Član od: 09 Lis 2011
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Tra 08, 2017 8:21 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

...jako lijepo i puno truda uloženog....jedino mi se ne sviđa cigla koja mi je jednolična.....probaj pojedine kocke razbiti drugim nijansama crvane... Very Happy
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pon Tra 10, 2017 11:37 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ovi bijeli golubovi su malo previše bijeli, a bilo bi ti zgodnije kad bi bar jednog goluba obojao u "klasične" sive nijanse.

Group build - Metal finish battle
Natrag na vrh
Wishmaster

PorukaUpisano: Ned Tra 16, 2017 6:34 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Trenutno stanje Smile

@Davore mislim da cu se malo poigrati sa uljima na ciglama

@ Grunfe - gugane sma namjerno stavio bijele kao simbol mira. A sad nisam ih ja ni pravio ni bojio Smile

Srdacni pozdravi!!!
Elmir
Natrag na vrh
Wishmaster

PorukaUpisano: Pet Tra 28, 2017 4:31 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nisam nesto imao vremena u zadnje vrijeme tako da nisam nesto puno ni radio. Ovo je moj pokusaj bojenja figure pa me interesuje sta vi kazete. Ovo mi je druga figurica pa sad en znam. Ono znam da nije to to al jbg zasad je tako Very Happy Da li da je uopce zadrzim na vinjeti ili da radim vinjetu bez figura. Hvala Smile

Srdacni pozdravi!!!
Elmir
Natrag na vrh
robert11

PorukaUpisano: Pet Tra 28, 2017 5:17 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

setup mi se sviđa, što se tiče figure možda su mi bjeloočnice previše bijele a možda zjenica pre mala , teško je za reč al mi to onak malo strši... naravno što je jednom jedan reko više "hajlajta i šedova" po licu i rukama, košulji.. neko voli izraženije ja baš i ne . Najviše me bodu ove gajbe , nekak su mi pre crvene, neznam kakve su bile u to vrijeme pa možda mogu i bit takve.. inače sve u svemu fin rad... eto komentar u dobroj namjeri
Wishmaster

PorukaUpisano: Pet Tra 28, 2017 5:23 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hvala ti Roberte na komentarima pogotovo sto si ti jako dobar u tome Smile Ma figure - vidim da jednostavno treba vjezbe i vjezbe i et Smile gleda, citam i sve al dzaba morace proci jedno desetak figurica dok mozda nadodem na neki posten rezultat

Srdacni pozdravi!!!
Elmir
Natrag na vrh
robert11

PorukaUpisano: Pet Tra 28, 2017 5:29 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ma samo polako i bez straha ... ja još uvijek isprobavam i tražim metodu koja mi najbolje paše ... probao sa uljanim pa sad sa akrilima , sutra ko zna s čime..
Wishmaster

PorukaUpisano: Sri Ruj 06, 2017 10:40 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Samo da zatvorim i ovu temu Smile Konacno je gotova taman pred CK da ne idem praznih ruku da se vidi da i ja nesto pravim ko fol.

Zivjeli

Srdacni pozdravi!!!
Elmir
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4  Naprijed
Stranica 3/4

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma