Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

DTM pokusaj

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
doc3ina

Član od: 16 Ruj 2016
PorukaUpisano: Uto Stu 01, 2016 2:10 am    Naslov poruke: DTM pokusaj Citiraj ovaj komentar

Pozz ekipa, evo na redu je druga maketa i prvi pokusaj diorame.
Inace ne volim ovo slikanje u radu , ali sad u pocetcima mi ipak mozete ukazati na greske prije dovrsetka Wink
Radi se o Revell M3 DTM 2012 i pokusati cu ga docarati na startu prvenstva , inace ovo radim kao poklon jednom pasioniranom ljubitelju utrka na dva i cetiri kotaca:)
Jos napomena da sam , ne racunajuci maketu naravno, sve ostalo nasao u garazi pa nije na takmicarskoj razini haha , ali ja sam zadovoljan zasad .

Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
PorukaUpisano: Uto Stu 01, 2016 10:43 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Vidim da ne gubis vrijeme
Nabavio maketu prije 2 tjedna a evo je vec skoro gotova Very Happy
Sto se tice podloge, mislim da ti je staza jako uska, preuska. a i izbor materijala za asfalt pogresan. Ove rupice su prevelike i vide se, znaci nije dobar. probaj naci neki glatki materijal i onda farbat u nekoliko nijansi sive. ili rolu smirglpapira ofarbaj, nekog finijeg

Član od: 16 Ruj 2016
PorukaUpisano: Uto Stu 01, 2016 11:25 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ma znam , ali sve sam to u sat vremena nasao u garazi pa ce posluziti za prvi put , podloga je od smirgl kocki za zidove jbg , a rupice sam joj punio sa kitom za drvo kojeg je bilo taman za ovo sto sam napravio inace bi cini mi se dobio puno bolji dozivljaj Wink
Sto se tice velicine auto je 1/24 i da sam isao na pravi omjer di bi zavrsio , a to mi je poklon tastu za rockas za u garazu Wink
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma