Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Antislip
Idi na stranicu Natrag  1, 2

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Tenkovi, topništvo, oklopna i ostala vojna vozila
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
barakuda

Član od: 22 Sij 2007
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Uto Lip 14, 2016 12:01 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nisam isprobao True earth ali po nekim slikama sam vidio, zatim i zaključio barem po viđenom, da je idealan za teksturiranje oklopa ali ne baš i za neku izradu antislipa.
Ova Tamiyina pasta - Grit effect, mi se čini puno bolja za izradu antislipa. To sam potkrijepio i linkom na gornjem postu.
Nisam rekao da antislip koji nalazimo na Dragonovom, Mengovom i Abramsima ostalih proizvođača je BAŠ taj kakav treba biti, već da neki od navedenih "pripravaka" nisu, bar po meni, za tu vrstu posla.
Slažem se da su antislip naljepnice od AFVCluba najblaže rečeno, katastrofa.

Član od: 30 Pro 2010
Mjesto: Gornji Hrašćan
PorukaUpisano: Uto Lip 14, 2016 4:04 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Da li ste razmišljali o antracit-antik boji od Tessarola? Ima jako finu zrnastu teksturu i da se špricat sa AB-om. To vam je ona boja kaj se farbaju kovane ograde.
Jedino mislim da nema manjeg pakovanja od 1kg a cijena je cca 65kn.
Imam je doma (prosli tjedan bas farbal s njom) ali s mojim fotoaparatom nemogu napraviti tak fine slike da se vidi tekstura,koja je čini mi se inače finija od kvarcnog pijeska.
Ima ko kakvu dobru sliku da se vidi original anti slip,mozda bum pametniji Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Tenkovi, topništvo, oklopna i ostala vojna vozila Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2
Stranica 2/2

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma