Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

1/48 Revell/Monogram Bf-110G-4

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Gak

Član od: 30 Svi 2011
Poruke: 574
Mjesto: Pula
PorukaUpisano: Ned Tra 24, 2016 11:15 pm    Naslov poruke: 1/48 Revell/Monogram Bf-110G-4 Citiraj ovaj komentar

Nakon ovog sam zavrsio sa ovim starim kalupima iz 90ih. Previse muke, za premalo nagrade. Uglavnom, stari Revell/Monogram kit, Eduardov PE, Verlinden lijevi motor, flaps, kokpit i kormilo dubine, Airesov desni motor, Pegasus 1/48 Farm animals preradjene da budu u trku, 1/48 ICM Luftwaffe tehnicar preradjen da bude u padu taman prije nego se polomi Smile...

UPDATED

Jao, zahtjevne publike Smile Evo, nove slike, nadam se bolje kvalitete. Zica je otkrice i ne koristim sprue vise. Mozes je rastezat, zapinjat i hrpu drugih zlostavljanja izvodit bez da se strga, sto je jako zahvalno za transport i izlozbe. Prozirna je i golim okom izgleda puno tanja, no kameri se ne moze sakrit debljina.

Vise slika na: https://www.facebook.com/gaksmodels/





Gak: poruka promijenjena dana: Pon Tra 25, 2016 7:38 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
pozarart

Član od: 06 Lip 2008
Poruke: 495
Mjesto: Opatija
PorukaUpisano: Pon Tra 25, 2016 8:00 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Štos je i super posao!!!
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Lisec

Član od: 30 Lis 2008
Poruke: 1199
Mjesto: Zaprešić
PorukaUpisano: Pon Tra 25, 2016 10:07 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Fora Smile

Žice su ti predebele doduše, daj razvuci još malo sprua više
_________________
Matija

http://mkgrunf.com/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Gak

Član od: 30 Svi 2011
Poruke: 574
Mjesto: Pula
PorukaUpisano: Pon Tra 25, 2016 10:16 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lisec Napisao/la:
Fora Smile

Žice su ti predebele doduše, daj razvuci još malo sprua više


Eeee, nije to sprue Wink. Sad nema straha da ce se strgati u momentu dolaska na izlozbu. Cini ti se da su debele jer su sjajne, pa reflektiraju svjetlo.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Lisec

Član od: 30 Lis 2008
Poruke: 1199
Mjesto: Zaprešić
PorukaUpisano: Pon Tra 25, 2016 10:24 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ne znam, meni u tom mjerilu izgledaju kao dva štrika za sušit veš Very Happy
_________________
Matija

http://mkgrunf.com/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Poruke: 3973
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Pon Tra 25, 2016 10:51 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odlično, jako mi se sviđa, i i deja i izvedba.

Nego... od čega ti je ovo plavo svjetlo na svakoj fotografiji. Mislim, ono, radi se ipak o digitalnoj fotografiji, čim pritisneš okidač vidiš odmah rezultat na fotoaparatu. Da sam ja takvo nešto vidio na svojim fotografijama, fotku bih odmah izbrisao i promjenio bih ili svjetlo ili mjesto snimanja ili doba dana, ali u svakom slučaju bih izbjegao da mi fotke budu ovako 'svemirske'. Znam da u stvarnosti na maketi toga nema, ali baš iritira i kvari dojam.
_________________
MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
2851cz

Član od: 11 Lip 2012
Poruke: 1013
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Pon Tra 25, 2016 11:27 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

dobar
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
0viking0
Moderator
Član od: 17 Lis 2005
Poruke: 2977
Mjesto: Zagreb - Croatia
PorukaUpisano: Pon Tra 25, 2016 12:03 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lijepa maketa.

Ali oko bodu te žice i to plavo svijetlo. Kvari dojam. Daj okini nekoliko po danu da vidimo kako to doista izgleda.
_________________
paulusvictor
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron