Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Koji airbrush?

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Airbrush - zračni kist
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Shadowotaku

Član od: 13 Pro 2015
PorukaUpisano: Sub Velj 20, 2016 1:17 pm    Naslov poruke: Koji airbrush? Citiraj ovaj komentar

Pozdrav

počeo sam se u zadnje vrijeme malo ozbiljnije baviti s maketama pa bi mi sada trebao airbrush za precizniji rad. već imam Vega 2000 botom feed pa bi sada uzeo jedan gravity feed airbrush.

Trenutno gledam između ova 3 airbrusha.

Airbrush Evolution Two in One
http://www.airbrush.hr/hr/harder-steenbeck-airbrush-/23-evolution-two-in-one.html

Airbrush Hansa 381 Black Chrome
http://www.airbrush.hr/hr/hansa-airbrush/29-hansa-381-black-chrome.html

Badger Renegade VELOCITY
http://alpha.hanich.hr/opsirnije.asp?code=R1V

Hvala Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vedran

Član od: 05 Jul 2010
Mjesto: Garica-Otok Krk
PorukaUpisano: Sub Velj 20, 2016 2:16 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Harder Steenbeck je između ovih najjača marka, za te pare ima i dvije različite igle, dvije dizne, dvije posudice.
Na ovoj istoj stranici imaš još i Iwata HP-CS, vrijedan pažnje
Natrag na vrh
Shadowotaku

Član od: 13 Pro 2015
PorukaUpisano: Ned Velj 21, 2016 2:19 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hvala. Zanima me još kako je s tim quick relisom mi treba neko posebno crijevo i di se to može nabaviti?
Natrag na vrh
Managarium

Član od: 24 Kol 2012
Mjesto: Koprivnica Đurđevac
PorukaUpisano: Ned Velj 21, 2016 3:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Shadowotaku Napisao/la:
Hvala. Zanima me još kako je s tim quick relisom mi treba neko posebno crijevo i di se to može nabaviti?

To je nastavak koji se našarafi na navoj od crijeva. Ja sam si ga kupil na e bayu za moj H&S za siću, možda kojih 15 kn. Ovi ti na airbrush.hr imaju ti iste te kakve kupiš od kineza na e bayu, samo puno skuplje.
Natrag na vrh
Vedran

Član od: 05 Jul 2010
Mjesto: Garica-Otok Krk
PorukaUpisano: Ned Velj 21, 2016 5:10 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sve što je kolega rekao, uglavnom dolje je 1/8'' muški navoj koji ide na crijevo, gornji dio je 1/8'' ženski navoj koji ide na airbrush. Odlična stvar bez koje ne mogu, lako se otkopča i zakopča, i čim ga odvojiš ti zatvori prolaz zraku. Tako da možeš otkopčati airbrush dok je kompresor pod tlakom a da zrak ne pobjegne.
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Airbrush - zračni kist Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma