Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Garaža kod Balansera !!
Idi na stranicu Natrag  1, 2

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Jolly Rogers

Član od: 04 Sij 2011
Mjesto: Karlovac
PorukaUpisano: Čet Pro 03, 2015 9:56 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Metni nesto u onu tavu. Nakovnji su resin?
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
robert11

Član od: 29 Pro 2007
PorukaUpisano: Čet Pro 03, 2015 10:32 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

klopa se tek sprema a nakovnji su plastika....
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Čet Pro 03, 2015 12:10 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Na tvom bi mjestu još malo "uništio" i zaprljao tokarski stroj. Peć izgleda odlično. Koje si figure planirao? neke resin civile ili će bit i neki vojnik?

Group build - Metal finish battle
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
robert11

PorukaUpisano: Čet Pro 03, 2015 12:54 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Civile nisam planirao, imam masterbox repair crew set kao osnovu a planiram ubacit i još neke druge figure al o tome kad dođem do tog dijela. Za sad je sve još podložno promjenama i doradama ....
Slider

Član od: 09 Velj 2012
PorukaUpisano: Čet Sij 07, 2016 11:11 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ja bih sve te elektricare kaj su bez vaser vage vukli instalaciju strijeljal Very Happy Very Happy
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Tomo

Član od: 06 Stu 2005
Mjesto: Varaždin
PorukaUpisano: Čet Sij 07, 2016 11:18 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Super izgleda!
Čija je kuća? Mislim zidovi, prozori i to?
Natrag na vrh
robert11

PorukaUpisano: Čet Sij 07, 2016 12:35 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Zidovi , prozori , vrata i te stvari su samogradnja.. a kaj se tiče instalacije jel ja delam u HEP-u ili Slider ? objekat ima i suglasnost i prijavu instalacije od ovlašenog električara tak da o instalaciji nemamo kaj pričat Very Happy Very Happy Very Happy
Slider

Član od: 09 Velj 2012
PorukaUpisano: Čet Sij 07, 2016 12:43 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

robert11 Napisao/la:
Zidovi , prozori , vrata i te stvari su samogradnja.. a kaj se tiče instalacije jel ja delam u HEP-u ili Slider ? objekat ima i suglasnost i prijavu instalacije od ovlašenog električara tak da o instalaciji nemamo kaj pričat Very Happy Very Happy Very Happy

Slider bi rado delal u Hepu al nemam nikakvu vezu..ne znam kak je u Karlovcu al ovdje moras imat bar strica direktora Smile Smile
ooo, imamo kaj pricat Very Happy Very Happy onak ofrlje, bez vaser vage, pa kud vudri hiltijevka, tu vudris tiplin,...da ne velim kak ti neki kablovi opce nisu skopcani u obujmice....vrlo traljavo, zavrsili bi oni meni na ruskom frontu
PS- ak si u terencima Hepa, onda ok, ak si u kancelarijama, onda mi je sve jasno Smile Smile Smile
PSS Slider ti je postavil nadzbuknih u karijeri odavde do Vladivostoka Smile Smile Cool
PSSS a znamo kak se dobijaju suglasnosti i potvrde od ovlastenih elektricara- 100 eura komad Smile
i na kraju - salim se kompa, no hard filings Cool
robert11

PorukaUpisano: Čet Sij 07, 2016 1:50 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Slider Napisao/la:
robert11 Napisao/la:

Slider bi rado delal u Hepu al nemam nikakvu vezu..ne znam kak je u Karlovcu al ovdje moras imat bar strica direktora Smile Smile
ooo, imamo kaj pricat Very Happy Very Happy onak ofrlje, bez vaser vage, pa kud vudri hiltijevka, tu vudris tiplin,...da ne velim kak ti neki kablovi opce nisu skopcani u obujmice....vrlo traljavo, zavrsili bi oni meni na ruskom frontu
PS- ak si u terencima Hepa, onda ok, ak si u kancelarijama, onda mi je sve jasno Smile Smile Smile
PSS Slider ti je postavil nadzbuknih u karijeri odavde do Vladivostoka Smile Smile Cool
PSSS a znamo kak se dobijaju suglasnosti i potvrde od ovlastenih elektricara- 100 eura komad Smile
i na kraju - salim se kompa, no hard filings Cool

hehe ... dobar si dobar .. sve ti je jasno Very Happy
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2
Stranica 2/2

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma