

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Nino Luk
| | Član od: 25 Kol 2015 | | Poruke: 46 | |
|
Upisano: Sub Ruj 26, 2015 10:58 am Naslov poruke: WATTO - Vlasnik radionice na Tatooine-u |
|
|
... to mi je jednini dobar lik za farbanje uz Yodu, ali dovoljno dobar model Yode na mogu naći... pa ako netko zna...neka me uputi... hvala unaprijed...
Uživajte kome se sviđa....

Nino Luk: poruka promijenjena dana: Sub Ruj 26, 2015 1:16 pm; prepravljeno ukupno 1 puta |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| PergerCRO
 | | Član od: 13 Sij 2015 | | Poruke: 672 | | Mjesto: Zagreb |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Nick
 | | Član od: 26 Stu 2006 | | Poruke: 934 | | Mjesto: VŽ |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Sub Ruj 26, 2015 12:20 pm Naslov poruke: |
|
|
Ajde majstore
Svaka ti čast, odlično je ispao!  _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| 0viking0 Moderator
 | | Član od: 17 Lis 2005 | | Poruke: 2977 | | Mjesto: Zagreb - Croatia |
|
Upisano: Sub Ruj 26, 2015 12:26 pm Naslov poruke: |
|
|
Ovo mi je do sad najbolje od tebe sto si ovdje stavio. _________________ paulusvictor |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Nino Luk
| | Član od: 25 Kol 2015 | | Poruke: 46 | |
|
Upisano: Sub Ruj 26, 2015 1:18 pm Naslov poruke: |
|
|
Hvala na komplimentima i hvala za link... dobro izgleda ovaj Yoda, ali malo mi je "bad" poza..... Baš ona kada umire...  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| daneel
 | | Član od: 12 Lis 2005 | | Poruke: 1301 | |
|
Upisano: Sub Ruj 26, 2015 2:05 pm Naslov poruke: |
|
|
| kaj nije to onaj trenutak kad se yoda koncentrira prije nego će dignuti lukeov x-wing iz mulja?... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| DarkoB
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 124 | | Mjesto: sl. i kr. grad Varaždin |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mskukan
 | | Član od: 08 Svi 2007 | | Poruke: 1680 | |
|
Upisano: Ned Ruj 27, 2015 3:50 pm Naslov poruke: |
|
|
Ovo je fenomenalno! _________________ Skuki
Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| barakuda
 | | Član od: 22 Sij 2007 | | Poruke: 2557 | | Mjesto: ST |
|
Upisano: Ned Ruj 27, 2015 7:43 pm Naslov poruke: |
|
|
Predobro!
Koliko samo detalja. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Ruj 28, 2015 11:56 am Naslov poruke: |
|
|
Jako, jako dobro! Sve je na mjestu-i figura i detalji podloge sa tehnološkim svemirskim smećem... _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|