

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| barakuda
 | | Član od: 22 Sij 2007 | | Poruke: 2557 | | Mjesto: ST |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| barakuda
 | | Član od: 22 Sij 2007 | | Poruke: 2557 | | Mjesto: ST |
|
Upisano: Čet Sij 29, 2015 1:58 pm Naslov poruke: |
|
|
Nagmachon
Gecko
T10M
T-72B
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| flyfr3ak
 | | Član od: 21 Lip 2007 | | Poruke: 63 | | Mjesto: Čakovec |
|
Upisano: Uto Velj 03, 2015 10:06 pm Naslov poruke: |
|
|
Ove sam godine po prvi puta prisustvovao na spomenutom sajmu u Nűrnbergu. Budući da sam bio poslovno, nisam stigao fotkati neke detalje nego samo usput u prolazu.
Ove godine je izlagalo oko 2800 izlagača u 18 hala. U nastavku su neke slike iz prve ruke.
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Brommann
 | | Član od: 05 Velj 2006 | | Poruke: 1130 | | Mjesto: Bukovčak Hügel |
|
Upisano: Uto Velj 03, 2015 10:40 pm Naslov poruke: |
|
|
Bravo meštre!
Hvala za kataloge.
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mariok
 | | Član od: 17 Lis 2007 | | Poruke: 3259 | | Mjesto: Slavonski Brod |
|
Upisano: Uto Velj 03, 2015 11:18 pm Naslov poruke: |
|
|
Uff to je dobar posao, ako se ide po sajmovima igračaka veliki je to biznis.. ja, na žalost, službeno kada idem na sajam, bude hrpe željezarije  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|