

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Antun Janković
 | | Član od: 04 Kol 2008 | | Poruke: 2300 | | Mjesto: Swansea |
|
Upisano: Uto Stu 11, 2014 9:08 pm Naslov poruke: |
|
|
Ima li pilota u avionu? Sječaš se tog filma? Zezam se. Nije loše.... _________________ potpis |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Stu 12, 2014 11:33 am Naslov poruke: |
|
|
Fora ,sviđa mi se stalak, ali ajd stavi tanju žicu za antenu... _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Špicfajer
| | Član od: 09 Pro 2009 | | Poruke: 326 | | Mjesto: Kastela,Croatia |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
Upisano: Sri Stu 12, 2014 8:12 pm Naslov poruke: |
|
|
| Poky Napisao/la: | | Fora ,sviđa mi se stalak, ali ajd stavi tanju žicu za antenu... |
Mmmm da tako izgleda antene nakon 4 uzastopna pucanja i ponovna lipljenja tokom istog popodneva......nemam ja više živaca ni očiju da radim opet novu...... meni osobno je bolja i ovakva nakaza od antene nego bez ikakve antene, sve tanje su pucale,ova debljina neće puknit ni kod brisanja prašine  _________________ Davor
MAK Reoplan - Split
You can never have enough Flankers!!
https://www.whatifmodellers.com/index.php?topic=47754.0
https://www.facebook.com/groups/397878543718795/ |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragisa1956
 | | Član od: 01 Lis 2009 | | Poruke: 785 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Stu 19, 2014 9:07 pm Naslov poruke: "What If" Ta-152 IJN. |
|
|
Poštovani.
-Bilo bi dobro da se upoznate s bojama i postupcima antikorozivne zaštite za mornaričke zrakoplove imperijalnoga Japana. Koliko je meni poznato rabili su nekakvu temeljnu smeđecrvenkastu boju. Na istu je zatim nanašana završna boja koju nazivamo krinkom ili kako vam je već poznato. Na mornaričkim zrakoplovima kako US Navy i Royal Navy tako i IJ Navy u načelu nema grebanja do sjaja kovine, nema odpadanja "čipsova" boje od kovinaste podloge jer postoji temeljna boja koja odlično prijanja uz kovinu.
-Sama ideja da bi Ta-152 bio obojen u ranije palubne boje je zgodna. Kasnije u sukobu, IJN je operirala s kopna pa su mornarički zrakoplovi prigodno tamnije krinkani. Sve u svemu zapamtili smo vašu ideju!
Lijep pozdrav, dragiša. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|