Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

What-if Su-47 Berkut, 1/144 ACE + Trumpeter

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Sneni

Član od: 05 Svi 2008
Poruke: 446
Mjesto: Banjaluka
PorukaUpisano: Sub Stu 15, 2014 7:22 pm    Naslov poruke: What-if Su-47 Berkut, 1/144 ACE + Trumpeter Citiraj ovaj komentar

Odavno imam ideju da uradim What-if “operativni” Su-47 Smile Dakle, priča ide ovako: u paralelnom univerzumu, početkom druge decenije 21. vijeka VVS Rusije u operativnu upotrebu uvodi novi borbeni avion 4+++++ (ili 5-) generacije Su-47 Berkut. Nakon uspješnog prvog prototipa, izrađeno ih je još četiri, a nakon intenzivnih ispitivanja ulazi u proizvodnju. Prvi serijski avioni počinju da se isporučuju u proljeće 2011. godine.

Makete su ACE (prepak Revella) i Trumpeter. Obe makete su uprošćene i konturno netačne. Trumpeter je uz to veoma grub i užasno loše se uklapa, ali u kutiji ima naoružanje (doduše, potpuno netačno i loše odliveno). Farbano četkom, kamuflaže kopirane sa Su-30SM. Dekali uglavnom iz kutija. Urezano nekoliko panela. Svi nosači naoružanja su samogradnja, kao i drop-tankovi na ACE. Pitotne cijevi namjerno izostavljene, u stilu Su-35 Smile






















slika s referentnim objektom Razz

_________________
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Antun Janković

Član od: 04 Kol 2008
Poruke: 2300
Mjesto: Swansea
PorukaUpisano: Sub Stu 15, 2014 7:29 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odlični su! Jako mi se sviđaju!
_________________
potpis
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
su27rules

Član od: 13 Pro 2006
Poruke: 5798
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Sub Stu 15, 2014 10:21 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Bravo meštre!!
Odlično si ih sredio, predobri su u ovim shemama,svaka čast na ideji.
ACE bi tribao biti prepak Revellovog kalupa,dok je ovaj trumpeter neka kombinacija kopija po njihovu obicaju.
A ovi raketlini iz Trumpeter kutije su stvarno preveliki, tribao si staviti naoružanje iz Trumpeterove kutije Su-34 ako ti je možda pri ruci ,nije skroz točno ,ali definitivno bolje od ovih "malih" raketlina.

Bez obzira na to jako lipo!!
_________________
Davor
MAK Reoplan - Split
You can never have enough Flankers!!
https://www.whatifmodellers.com/index.php?topic=47754.0

https://www.facebook.com/groups/397878543718795/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
dragan_mig31

Član od: 16 Sij 2006
Poruke: 3566
Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA
PorukaUpisano: Ned Stu 16, 2014 2:17 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odlicni su Smile
_________________
https://www.facebook.com/maketarskiklubskopje/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Sneni

Član od: 05 Svi 2008
Poruke: 446
Mjesto: Banjaluka
PorukaUpisano: Ned Stu 16, 2014 6:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Hvala Smile
Što se tiče Trumpeter raketa, ove R-77 su čak premalene, ali kako sam im skinuo zadnja krilca i napravio nova, izgledaju mi ok... a Kh-59 sam skratio za oko 5mm, iako su i dalje potpuno netačne, ali neka ih Very Happy U kutiji dolaze još i K-100 ali ne liče ni na šta :/
_________________
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,... Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron