

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| 0viking0 Moderator
 | | Član od: 17 Lis 2005 | | Poruke: 2977 | | Mjesto: Zagreb - Croatia |
|
Upisano: Ned Ruj 14, 2014 8:50 am Naslov poruke: TF-104 Starfighter Revell 1/144 |
|
|
Maketa koja već dugo stoji na stolu (konkretno još od Starfighter GB-a). Bila je nešto započeta, pa mi se nije dalo raditi još jednog Švabu jer Revell u kutijama daje samo njemačke oznake. Tako je dočekala nove decale od Balkan Modelsa i danske oznake. Priznajem, shemu sam odabrao zato što je jednostavna. Ovo je ipak odmorko od većih projekata. Maketica kao i većina novih revella u ovom mjerilu. Super se sklapa.
Jučer dobila srebro na CK u kategoriji 1/144 zrakoplovi u dosta zanimljivoj konkurenciji.
Ako izgleda presjajan... Inače su Danci Starfightere bojali dosta sjajnom bojom, ali je s vremenom ta boja izgleda dosta propadala jer ima fotki primjeraka kojima boja izgleda užasno.
 _________________ paulusvictor |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Ned Ruj 14, 2014 9:10 am Naslov poruke: |
|
|
Odličan je, čestitam na osvojenoj medalji.
Ovi Revellovi malci novije generacije su stvarno dobre makete. Još kad bi Revell napokon usvojio tehniku izrade prozirnih dijelova, gdje bi im bio kraj.
Pokušavam negdje na tijelu pravog zrakoplova pronaći ove brazde i kanale koje je Revell prokopao na maketi ali mi ne uspjeva. Valjda je to zbog kuta snimanja.  _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Ruj 14, 2014 9:02 pm Naslov poruke: |
|
|
Dobar je. čestitke na medalji. _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| tole
 | | Član od: 12 Ožu 2008 | | Poruke: 1117 | |
|
Upisano: Pon Ruj 15, 2014 9:46 am Naslov poruke: |
|
|
Standardno odličan, od tebe se ni ne očekuje drugo, osobito u ovom mjerilu  _________________
Group build - metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Davor
 | | Član od: 09 Lis 2011 | | Poruke: 2563 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Ruj 15, 2014 9:58 pm Naslov poruke: |
|
|
| tole Napisao/la: | Standardno odličan, od tebe se ni ne očekuje drugo, osobito u ovom mjerilu  |
....Vjeko lako je vama mlađima kad vas vid još uvijek dobro služi....čestitke na osvojenoj medalji... _________________ UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|