Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Gdje kupiti Cararama modele?
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori i kamioni
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
The Lisica
Gost
PorukaUpisano: Uto Velj 27, 2007 6:23 pm    Naslov poruke: Gdje kupiti Cararama modele? Citiraj ovaj komentar

Nedavno sam otkrio Cararama modele, i odlični su mi a nisu skupi, pa bi vas sve molio da mi otkrijete tajnu gdje ih u Zagrebu nabaviti. Našao sam ih u Intersparu, Metrou i Mercatoneu, pa me zanima ako netko zna gdje ih još ima! Hvala svima!!
Natrag na vrh
HE-Man
Gost
PorukaUpisano: Ned Ožu 04, 2007 1:04 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

U, super, još jedan kolega koji se "ulovio" na Cararame... Prvo bih te pitao da li te zanimaju 1:43 ili 1:72, ili sva mjerila?

U sve Cararame, jedna novost koju sam skužio istom tek jučer; postoje i 1:43 Cararama motocikli... Ne znam da li ih je netko već ranije primjetio, ja sam ih vidio u knjižari "Dani" u Jastrebarskom. Samo, ne znam da li je mjerilo baš dobro pogođeno...
Natrag na vrh
The Lisica
Gost
PorukaUpisano: Ned Ožu 04, 2007 12:05 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pa zanimaju me 1:43 jer su super napravljeni. A nazvao sam i distributera, Kappa commerce pa su mi rekli da bi kroz 15-ak dana mogli otvoriti maloprodaju. Al dugo mi je čekati, a svugdje se ponavljaju isti modeli. Znam za motocikle, vidio sam ih na netu, na cararama.cz. A ovo u jastrebarskom ću provjeriti čim uhvatim malo vremena! Hvala.
Natrag na vrh
HE-Man
Gost
PorukaUpisano: Ned Ožu 04, 2007 11:17 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Imaš neki željeni u 1:43? Mislim, neki model/modele, koji te posebno zanimaju? Mogao bih ja pogledati na svom području pa ti javim ak' koji vidim... OK?
Natrag na vrh
The Lisica
Gost
PorukaUpisano: Pon Ožu 05, 2007 10:02 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pa zasad imam: Land Rover freelander

lotus Elise
audi tt
mercedes g
audi a8
mazda mx 5
renault traffic
fiat stilo
peugeot 406
peugeot 206
porsche carrera gt
porsche cayenne
peugeot 807
alfa romeo 147
alfa romeo 166

Svi ostali modeli su itekao dobrodošli!
Natrag na vrh
HE-Man
Gost
PorukaUpisano: Pon Ožu 05, 2007 10:46 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Di si našao 147, u kojoj boji i kada???

Imaš zeleni Volvo karavan (vidiš, sad ne znam da li je V70 ili neki drugi; ne kužim se baš u njihove linije) i Land rover defender (u više boja) u Intersparu. Kolega koji ga ima, kaže da je Volvo na navijanje. Fiat Punto (stari, metalic ljubičasti) i Renault Scenic RX4 u KTC-u. To je ono što znam napamet. Ostalo ću ti javiti kad izvidim detaljno.

Volvo:

http://img505.imageshack.us/img505/1489/volvo850swcararama43naphy0.jpg
http://img487.imageshack.us/my.php?image=volvo850swcararama43otrue3.jpg
Natrag na vrh
The Lisica
Gost
PorukaUpisano: Uto Ožu 06, 2007 9:47 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

147 je crvena, mislim da je kupljena u Mercatoneu! Tam ima par dobrih kombija!
Evo idem ja sad odmah u Interspar jer defendera trazim vec dulje vrijeme! Super, hvala!
Natrag na vrh
HE-Man
Gost
PorukaUpisano: Sri Ožu 07, 2007 12:39 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Javi što si kupio. A javi ima li Cararame 1:72 (ti mene najviše zanimaju)
Natrag na vrh
big zed

Član od: 27 Ožu 2006
Mjesto: ZAGREB
PorukaUpisano: Pet Ožu 09, 2007 9:03 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

to lisica

Pozgrav kolega, ja ti imam Volva v 70 zelenog ak ti treba. Inaće ima cararama i kod mene na kvartu (okretište tramvaja Borongaj) pa ak hočeš možemo se čuti na pm. Već sam ih za neke kolege i uzimao..
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
The Lisica
Gost
PorukaUpisano: Sub Ožu 10, 2007 7:25 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nisam niš kupio, ostao je jedan Z4 al je koma. 1:72 ima u King crossu u ipercoopu, mi ni i buba koji vuku neke čamce. Odlično izgledaju. A bio sam i u samoboru u maloprodaji tvrtke Denis, bivšeg uvoznika za Cararamu al nema više niš. A kroz koji dan bi trebao saznati adresu nove maloprodaje Kappa commercea, a onda ćemo im sve pokupovati!!

Kolega a di to na Borongaju, koji dućan na okretištu?

Hvala!
Pozdrav!
Natrag na vrh
HE-Man
Gost
PorukaUpisano: Ned Ožu 11, 2007 1:32 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Tvrtka "Dani" iz Ivanić-grada (imaju više poslovnica po HR) prodaje ovo po 73 kn i nešto:

Vidio sam ih uživo i mogu reći da su modeli prekrasni Razz
Natrag na vrh
The Lisica
Gost
PorukaUpisano: Ned Ožu 11, 2007 1:24 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jel bi mi mogao reći gdje točno ima tih poslovnca, tražio sam po netu al nisam uspio naći. Ja sam iz ZG, al nije bed, odem ja po to jer sam baš tako nešto tražio. Super!

Hvala.
Natrag na vrh
HE-Man
Gost
PorukaUpisano: Ned Ožu 11, 2007 3:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

U njihovoj poslovnici, kod mene, u Petrinji, vidio sam bubu i MGB-a s tim prikolicama. Također i BMW Isetta!! VW busa nije bilo. Sjedište firme je u Ivanić-gradu, a od poslovnica znam za onu u Jaski i ovu u Petrinji. Moguće se radi i o obrtu... Provjerit ću...
Natrag na vrh
big zed

Član od: 27 Ožu 2006
Mjesto: ZAGREB
PorukaUpisano: Ned Ožu 11, 2007 5:18 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

To lisica

To je na okretištu tramvaja Borongaj, zgrada terminala, dućan je na katu u kutu s lijeve strane i zove se Disney baby World
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
The Lisica
Gost
PorukaUpisano: Ned Ožu 11, 2007 7:41 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odlicno, sutra sam, ako stignem, ja tamo! I odmah se javljam kaj sam kupio! Hvala puno!
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori i kamioni Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
Stranica 1/2

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma