Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Mig 21 HRZ 121 , 05.08.14. posljednji okolohodac
Idi na stranicu Natrag  1, 2

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Damir
Gost
PorukaUpisano: Čet Kol 07, 2014 7:20 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Krasan okohodac. Very Happy
Što se tiče ogulčjene boje - za ove rumunjske boje se odmah nakon povratka s remonta pričalo da su loše i da će se brzo skinuti. Čudo što se još išta i drži. No, koliko znam, ove nadprosječno loše boje ne znače nužno da je avion općenito u lošem stanju. Ako je sve ostalo u redu, on može letjeti i da je sva boja oguljena...
Natrag na vrh
mskukan

Član od: 08 Svi 2007
PorukaUpisano: Čet Kol 07, 2014 7:34 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Opci vizulani dojam je katastrofalno los. jedno je ono sto mi znamo a drugo je ono sto javnost vidi. uopce ostaje nejasno zasto ga prezentiraju. Skoro svatko tko pogleda ove fotografije i dobije informaciju da se taj zrakoplov par sati kasnije srusio rekao bi: Nije ni cudo.

Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Slider

Član od: 09 Velj 2012
PorukaUpisano: Čet Kol 07, 2014 7:35 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Karaya Napisao/la:
Dragisa to mi je dvije ulice dalje bez brige vec sam obilazio no jos uvijek je sve ogradjeno i policija cuva pristup, samo stanaari te ulice mogu proci svi drugi okolo! Wink Cool

Biti ce najesen kada se pobere kuruza pa prije nego sto ljudi pooru zemlje malo treba prosetati po friskome zraku naravno..... Wink

ne vjerujem....isli decki s detektorima metala i procesljali sve...
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
ZacP

Član od: 30 Lis 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Čet Kol 07, 2014 11:04 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

P-51 Napisao/la:
Već na prvi pogled je jasno da je mašina islužena ali stanje kotača mi je zapanjujuće. Da iman ovakve na autu ne bih se makao sa parkirališta ispred zgrade a ovo...
Zbilja pomalo zastrašujuće, ispravite me ako griješim.

Evo, ispravljam.
Da imaš takve na autu, ne bi ih potrošio za života.
Da se ne ponavljam, vidi ovdje.
F. William Engdahl "Stoljeće rata" - pročitati
Natrag na vrh
CCCP
Administrator
Član od: 14 Ožu 2009
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Kol 09, 2014 2:56 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mskukan Napisao/la:
Opci vizulani dojam je katastrofalno los. jedno je ono sto mi znamo a drugo je ono sto javnost vidi. uopce ostaje nejasno zasto ga prezentiraju. Skoro svatko tko pogleda ove fotografije i dobije informaciju da se taj zrakoplov par sati kasnije srusio rekao bi: Nije ni cudo.

U potpunosti se slažem, pogotovo jer je na to potrošen naš novac iz masnog poreza. Nisam tehničar i istina je da ne znam puno o tim stvarima, ali kao laik, nikad u ovakav avion ne bi ušao.
Taurus

Član od: 15 Stu 2009
Mjesto: Kutina
PorukaUpisano: Sub Kol 09, 2014 9:28 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nešto glede guma.....
Prije nekih 23 godine poznavao sam čovjeka,pilota,letio na AN-24.
Kupio kuću nedaleko mog sela,upoznao se sa njim,sprijateljio,jednog vikenda kod njega na imanju na roštilju upoznao sam i njegovog susjeda Miju koji je radio prikolicu za drva ali nije imao gume za nju.Pilot kaže Miji da če mu nabavit gume za prikolicu jer na te felge pašu gume od MIG.a-21 i iduči vikend stigoše gume od MIG-a ganc nove juš zapakovane u najlon.
mi17

Član od: 18 Lis 2005
PorukaUpisano: Ned Kol 10, 2014 4:14 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Taurus Napisao/la:
Nešto glede guma.....
Prije nekih 23 godine poznavao sam čovjeka,pilota,letio na AN-24.
Kupio kuću nedaleko mog sela,upoznao se sa njim,sprijateljio,jednog vikenda kod njega na imanju na roštilju upoznao sam i njegovog susjeda Miju koji je radio prikolicu za drva ali nije imao gume za nju.Pilot kaže Miji da če mu nabavit gume za prikolicu jer na te felge pašu gume od MIG.a-21 i iduči vikend stigoše gume od MIG-a ganc nove juš zapakovane u najlon.

Eto riješenja i ušteda za gume na Migovima. Neka oni iz nabave u MORH-u idu po selima i pokupe stare gume i stave jih na Migove Very Happy
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2
Stranica 2/2

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma