

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| M&M
| | Član od: 02 Ožu 2014 | | Poruke: 27 | | Mjesto: Maribor |
|
Upisano: Čet Lip 26, 2014 3:02 pm Naslov poruke: izmere 1/48 kotača |
|
|
Dobar dan,
Htio bi vas pitati, ako možda tko ima 1/48 resinske kotače za avione:
T-6 texan
P-40 Warhawk
(npr.: TrueDetails, CMK,...)
trebao bi izmjere (ako može sa šublerom bar na desetinu, još bolje na stotine mm): promjer glavnog kotača; promjer felgi; i kompletne širine kotača.
Hvala,
Marko |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mpuky1
 | | Član od: 08 Velj 2012 | | Poruke: 1795 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Lip 26, 2014 3:45 pm Naslov poruke: |
|
|
Mislim da ti ja imam kotače za P-40 ali ti mogu
javiti tek u nedjelju. Za T-6 i mene zanima pa
ukoliko ih netko ima također molim dimenzije. _________________ WHO DARES WINS |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| M&M
| | Član od: 02 Ožu 2014 | | Poruke: 27 | | Mjesto: Maribor |
|
Upisano: Čet Lip 26, 2014 4:15 pm Naslov poruke: |
|
|
Fantastično, mogu pričekati.
ako če tko svejedno moči prije, toliko bolje
u svakom slučaju, za koji tjedan dana dobijem italerijev Texan pa ti mogu od tamo podati dimenzije, ali je moguče da rezinski (jedini za koje znam su True details) nisu sasvim jednaki, pa zato bi bilo odlično i od onih imati dimenzije. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Tomo
 | | Član od: 06 Stu 2005 | | Poruke: 1725 | | Mjesto: Varaždin |
|
Upisano: Čet Lip 26, 2014 5:49 pm Naslov poruke: |
|
|
T-6 kotači:
True Details: promjer 12,20 mm, širina 4 mm, promjrr felge 7,5 mm
Italerii iz kita: promjer 13 mm, širina 3 mm, promjer felge 9 mm
Imam i Revell/Monogram, ali mi kotači nisu u kutiji (?!?) pa ih zasad ne mogu izmjeriti.
Što se tiče P-40 koja verzija P-40 i koja verzija kotača te zanima?
Evo True Details za P-40N: promjer 13,7 mm, širina 4 mm, promjer felge 7,8 mm |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| M&M
| | Član od: 02 Ožu 2014 | | Poruke: 27 | | Mjesto: Maribor |
|
Upisano: Čet Lip 26, 2014 6:06 pm Naslov poruke: |
|
|
U stvari nisam ni znao da li imaju različiti p-40 i različite kotače. Zar je baš i u promjeru razlika, ili je samo felga drugčija?
Mnogo ti hvala na izmjerama Tomo. Ponašao sam sada i ovo:
http://www.ultracast.ca/products/48/172/default.htm
zar je moguče da su kotači isti, ili samo zbog minimalne diference oni prodavaju jednaki set za oba dva aviona?
Edit: Tomo, ako ima mogučnosti, možeš li praviti sliku TD kotača od Texana? (sa prednje i sa stražnje strane)
Hvala,
Marko |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|