Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

HMS-02 - Godina 3060-ta.

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Ostalo
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
tupoljev

Član od: 01 Ruj 2009
PorukaUpisano: Sri Lip 04, 2014 2:42 am    Naslov poruke: HMS-02 - Godina 3060-ta. Citiraj ovaj komentar

Maketa je 80 posto gotova, ali moram malo da pustim priču,inspriracija mi je na izdahu pomalo.... Wink

Godina je Kreatorova 3060-ta. Pišem vam ovo sa vlastitog groba,Tesla je pokraj mene i smije se govoreći mi da se ne okrećem i da ne gledam godinu.Ljudska svijest je dosegla za 2014.godinu neviđene srazmjere. Okupljališta za sve stare vjernike više ne postoje.Nastaje nova vjera "Mi smo ti a ti si ja", krediti i banke su stvar prošlosti, ljude koje sam susreo zbijaju šale na taj meni ne razumljiv način, djeca odlaze u muzeje gdje im predstavljaju "F-35","Su-27" i "Panzer 2000" na što se učiteljica koja mi govori da ima 65. a izgledom 25. godina smije kakve su ljudi igračke izmišljali pokušavajući zastrašiti jedni druge. Bez brige bio sam u prodavaonici maketa, ovo je jedan od jačih hobija, ali makete su neizrecivo drugačije od današnjih. Tesla se smije otpio je gutljaj Jack-a otpuhavši "Nacionalizam".Neki dan je odigrana nogometna utakmica "Osijek"-"Real Madrid"- 4/1 u korist Osijeka, ok pomislih jer se u ovom vremenu laži ni u primisli ne spominju nakon 2045. godine kada se Sunce obratilo svim "Zemljanima", inače se tako nazivaju svi ovdje. Političke stranke i njihovi logotipi se prodaju u suvenirnicama gdje se ljudi međusobno trampe i opet mi pričaju viceve koje iskreno ne kužim.Jedan čovijek kojemu je kroz majicu odjekivala pjesma Stevie Wonder-a "I Just Called To Say I Love You" mi nudi "Rasizam" otpuhavši ga grohotom se nasmijasmo. Upravo je objavljena "Opća opasnost" ozarenog lica u strahu kroz koji su mi se vračale slike "'91" sam djevojke oko sebe upitao gdje je najbliže sklonište, izazvavši grohot na ulici govore mi da je danas "Dan kraja ljudskoj gluposti". Jedina problematična bolest ovog doba koja sve nervira je mutacija Side koja dobiva ime "Di-si", ljudi zaraženi ovom opakom bolešću prilaze potpuno nepoznatim strancima pitajući ih gdje si "šta ima" i jer mogu kako pomoći. Ukinuta su natjecanja za "Miss Svijeta". Tesla i ja smo skočili u kino pomoću njegovog super beztjelesnog-primo-predajnika i sami smo se našli u filmu koji igra, naravno zauzeo je iz čiste šale glavnu ulogu ,ja sam glumio sporednog negativca. No dobro da ne duljim Teslu su/i moju malenkost pozvali na lansiranje "HMS"-a 02 sa Plesa. Radi se o "Human-Mission-Saturn" letjelici savremeno-supersoničnih brzina koja se pogoni na ljudsku glupost u obliku spaljivanja knjiga i zapisa sa servera bacanjem u tanker. Ona bi trebala biti lansirana "sutra" - tako bar ja kažem jer ovdje nema ni danas ni sutra ima ono "nešto", malo teže za protumačiti. "HMS"-01 je doživila svoj debakl nakon što je astronaut ispričavši par viceva sa zemaljskom posadom izazvao grohot smijeha koji je potrajao čitavih sat vremena, na sveopće oduševljenje Zemljana....
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
skobe

Član od: 29 Stu 2006
Mjesto: zagreb
PorukaUpisano: Sri Lip 04, 2014 5:33 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

čuo sam da su komarci problem u osijeku, i da puno zaprašuju, al da su ovakve nuspojave..... Razz

ajmo slike
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
tupoljev

Član od: 01 Ruj 2009
PorukaUpisano: Sri Lip 04, 2014 9:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

hhaah , ova je dobra bit će da, i od zaprašivanja i od previše uboda Razz , bit će slike kroz koji dan moram u napad na digitalac.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Ostalo Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma