Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

The Spook

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
SZVO

Član od: 07 Pro 2005
Mjesto: Slavonski Brod/Zagreb
PorukaUpisano: Sub Svi 31, 2014 8:18 am    Naslov poruke: The Spook Citiraj ovaj komentar

Pozdrav svima,

imam jedno pitanje... ustvari molbu. Naime, htio bih si nabaviti/kupiti figuru Spook-a, tj. maskote F-4 Phantom II. Nasao sam na netu da je ta figura rađena prije dosta vremena i više ju se ne može naci niti na e-bayu. Cak i ako se pojavi cijena joj bude nevjerojatno velika. I još uz to ide poštarina od najmanje 20US$... Ukoliko netko od vas kolega maketara ima volju i znanje napraviti ovu figuru u kucnoj radinosti za mene (uz određeni honorar Very Happy ) molim da mi se javi na PM. Radi se o ovoj figuri i trebala bi biti velika oko 10-12 cm zajedno sa postoljem koje moze biti prazno ili na njemu moze biti silueta F-4 Phantoma II ili samo natpis F-4 Phantom II. Figura može biti neobojana (znat cu je sam obojati Cool ) ili može biti obojanja u boje iz zadnje slike...

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

Član od: 07 Pro 2005
Mjesto: Slavonski Brod/Zagreb
PorukaUpisano: Sub Lip 07, 2014 8:47 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Kao da me netko cuo Laughing

http://www.luckymodel.com/scale.aspx?item_no=AI%20100001

...ali jako lose je to odrađeno od strane Aires-a Confused
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Figure, diorame Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma