

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| tole
 | | Član od: 12 Ožu 2008 | | Poruke: 1117 | |
|
Upisano: Čet Sij 23, 2014 11:05 am Naslov poruke: Special forces 1:35 team |
|
|
Pozdrav,
Još jedna Legendova figura koju sam pridružio već napravljenom čovcu. Ovaj drugi (s kapom) inače ide u timu s jednom drugom figurom, ali sam ovom drugom izgubio glavu . Ako netko ima ove figure, a ne namjerava složiti - otkupio bih glavu od druge figure (onu s kacigom).
Poradi dinamike scene ubacio sam ove novine koje kao raznosi vjetar...je li uspjelo procijenite sami...
Na ovim prvim slikama nije još stavljen matt lak.
 _________________
Group build - metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| MakroMaki
 | | Član od: 27 Kol 2013 | | Poruke: 639 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Sij 23, 2014 12:15 pm Naslov poruke: |
|
|
Meni se svidzaju novine... nisam vidio da je itko tako sto radio prije.
Sva kamuflaza su dekali? I shemaghovi? Multicam se nazalost dosta lose vidi.
Mario _________________ MK Grunf Zagreb - ajatolah rokenrolah
MK Grunf website |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| tole
 | | Član od: 12 Ožu 2008 | | Poruke: 1117 | |
|
Upisano: Čet Sij 23, 2014 12:31 pm Naslov poruke: |
|
|
Pozdrav....sorry, nisam odgovorio na mail . Da, i shemagovi su dekali. Multicam mi nije baš najbolje ispao. Legali su dobro legli, i to mi je drago, ali fulao sam pattern i boje, izgleda previše smeđe _________________
Group build - metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| MakroMaki
 | | Član od: 27 Kol 2013 | | Poruke: 639 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Sij 23, 2014 1:09 pm Naslov poruke: |
|
|
Dekali mi se cini da su svi lijepo legli. Volio bi vidjeti figure uzivo, nadam se na nekom buducem natjecanju... imas li jos sto od SF u radu?
Mario _________________ MK Grunf Zagreb - ajatolah rokenrolah
MK Grunf website |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| tole
 | | Član od: 12 Ožu 2008 | | Poruke: 1117 | |
|
Upisano: Čet Sij 23, 2014 1:22 pm Naslov poruke: |
|
|
Pa imam tog drugog čovca već sve gotovo, osim glave koja je netragom nestala....a baš zbog tog s kacigom sam i kupio ove figure....Imaš ti koju sf glavu viška? _________________
Group build - metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| MakroMaki
 | | Član od: 27 Kol 2013 | | Poruke: 639 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Sij 23, 2014 1:32 pm Naslov poruke: |
|
|
Nazalost ne... uostalom mislim da su Legend figure manje od npr Evolution figura. Probaj kontaktirat Ryan Hardena u Legend USA... covjek vrlo brzo i efikasno rjesava probleme dodatnih dijelova za Legendove makete.
M _________________ MK Grunf Zagreb - ajatolah rokenrolah
MK Grunf website |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| tole
 | | Član od: 12 Ožu 2008 | | Poruke: 1117 | |
|
Upisano: Čet Sij 23, 2014 1:39 pm Naslov poruke: |
|
|
Hvala na info! _________________
Group build - metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| 2851cz
| | Član od: 11 Lip 2012 | | Poruke: 1013 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Pon Tra 21, 2014 9:33 am Naslov poruke: |
|
|
| Figure su mi jako dobre jedino novine nisu baš čitljive ( šala naravno ) . Kao cijelina odlično. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Tra 21, 2014 10:51 am Naslov poruke: |
|
|
Ovo zgleda odlično! _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Tra 22, 2014 9:41 am Naslov poruke: |
|
|
Zanima me kako izgleda uživo. Novine su odličan dodatak.  _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| von Stuck Administrator
 | | Član od: 08 Lis 2005 | | Poruke: 3474 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Tra 29, 2014 11:23 am Naslov poruke: |
|
|
Jako dobro , a ova ideja sa novinama je super a i ispalo je odlično. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|