Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

F-4B VF-84 JOLLY ROGERS 1/48
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Naprijed

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Davor

Član od: 09 Lis 2011
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pon Velj 16, 2015 7:10 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

....jedna strana vošana...

Kurfurst

Član od: 28 Pro 2014
Mjesto: Split-Kamen
PorukaUpisano: Pon Velj 16, 2015 8:37 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sensei Davor, vi toliko težite savršenstvu da ste jamačno jednim dijelom Japanac! Very Happy t

U maketarstvu nije bitno čime si to napravio nego kako to izgleda!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mskukan

Član od: 08 Svi 2007
PorukaUpisano: Pon Velj 16, 2015 9:04 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

super to izgleda, samo vidim da puno bolje radiš makete nego fotkaš Smile.

fotke same po sebi su ok al uvijek su ti žute, pa sve kvari dojam. probaj white balance podesiti u nekom programu.

preporučam xnview, prilično praktičan i besplatan.

http://www.xnview.com/en/

maketa je super, dekali super sjeli, wash odličan, jedino malo si možda previše ubio tj zamaglio stensile, posebno na krilima, meni je to malo šteta. al subjekt je prekrasan. imao sam ga i ja ali sam ga prodao Mr. Green

Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio
Natrag na vrh
Davor

PorukaUpisano: Pon Velj 16, 2015 9:13 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mskukan Napisao/la:
super to izgleda, samo vidim da puno bolje radiš makete nego fotkaš Smile.

....sigurno si u pravu...fotkam kod umjetnog svijetla pa ispada žućkasto...

....sad sam u fazi vošanja i sjenčanja...za dekale nikad nije kasno...šmirgl 2000 i voda pa se buju opet nazirali....to u finalizaciji...dobro da si tu maketu prodao, to je blagi užas...al kaj mogu meni se uvijek dopadnu takve makete...uskoro prelazim na WWII...nema žica...nema puno dekala...gotovo u max. 60 dana...
Grega X

Član od: 09 Stu 2005
PorukaUpisano: Pon Velj 16, 2015 10:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Davor Napisao/la:
...uskoro prelazim na WWII...nema žica...nema puno dekala...gotovo u max. 60 dana...

Siguran? Very Happy
(UHU, Junkers 88, 188, condor, catalina...

Super izgleda BTW.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
dosadan

Član od: 25 Sij 2007
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Pon Velj 16, 2015 10:17 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

odličan!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
viper

Član od: 07 Pro 2005
Mjesto: Sarajevo
PorukaUpisano: Uto Velj 17, 2015 12:23 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

svaka čast!

zar je maketa tako loša?? Surprised

ja imam 2 na čekanju Rolling Eyes
Natrag na vrh
Davor

PorukaUpisano: Uto Velj 17, 2015 6:16 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

viper Napisao/la:
svaka čast!

zar je maketa tako loša?? Surprised

ja imam 2 na čekanju Rolling Eyes

....ova maketa me je koštala živaca ko ni jedna do sad...ne mogu ocijeniti ni kvalitetu izrade jer ju stalno gledam pa sam subjektivan...neko paneli su duboki neki preplitki...neki riveti su dobri. drugi nisu itd..evo par slika na danjem svijetlu...

mskukan

Član od: 08 Svi 2007
PorukaUpisano: Uto Velj 17, 2015 9:03 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

haha

super je ovo.

a ja se veselim konacno i fotkama koje nisu zute. odmah mi je dojam potpuniji

posebno mi je 3. fotka dobra

Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio
Natrag na vrh
martin

Član od: 12 Ožu 2006
Mjesto: Vrsar
PorukaUpisano: Sri Velj 18, 2015 9:13 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Meni ovo izgleda zaista dobro, Davore kao što si napisao stalno gledaš i radiš , znaš svaki milimetar gdje je šta, ali ovako kad pogledam.... volio bih jednom moći napraviti nešto blizu ovoga, jako uvjerljivo!!!Samo naprijed. Kad ga staviš na stajni trap , oživit će , ako nastaviš ovako kad bude gotovo , teško će biti razlikovati pravi od tvoga!!
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
MakroMaki

Član od: 27 Kol 2013
PorukaUpisano: Sri Velj 18, 2015 10:16 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Najs. Znam da radis brzo i da ti je slikavanje mozda nisko na listi prioriteta, ali probaj stvarno ubuduce okidati na dnevnom svjetlu. Razlika je drasticna!

Inace sve lijepo, fino i uredno. Wink

M

MK Grunf website
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Jolly Rogers

Član od: 04 Sij 2011
Mjesto: Karlovac
PorukaUpisano: Sri Velj 18, 2015 8:44 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Super ti ide i ne fotkaj vise pod lampom, ovo na dnevnom svjetlu je neusporedivo bolje i realnije.
Jedna sitnica ak ti se da (mozda imas i u planu), ona vrata-prozorcic za punjenje hidraulicne tekucine i dusik na desnoj strani iznad spulje (trebala bi biti numera 62) imaju nutra vuricu (i jos nekakvih natpisa i koje cega...), koju bi bilo dobro ofarbat- malo crne boje i rijeseno, ovak izgleda malo prazno i kao da je "puna". Sitnica je ,al ovo je ipak F-4 Cool
tole

Član od: 12 Ožu 2008
PorukaUpisano: Sri Velj 18, 2015 9:57 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Bome, nije loše. Volio bi da opet složiš neki helić....

Group build - metal finish battle
Natrag na vrh
Davor

PorukaUpisano: Sri Velj 18, 2015 10:02 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

....Tole prijatelju...slijedeće je ili P-51D odnosno F ili BF-109 f-2...ili možda tiger tenk....nešto od tog sigurno....
Davor

PorukaUpisano: Sri Velj 18, 2015 10:04 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jolly Rogers Napisao/la:
Jedna sitnica ak ti se da (mozda imas i u planu), ona vrata-prozorcic za punjenje hidraulicne tekucine i dusik na desnoj strani iznad spulje (trebala bi biti numera 62) imaju nutra vuricu (i jos nekakvih natpisa i koje cega...), koju bi bilo dobro ofarbat- malo crne boje i rijeseno, ovak izgleda malo prazno i kao da je "puna". Sitnica je ,al ovo je ipak F-4 Cool

....hvala Jolly...tvoje sugestije su jako konstruktivne i rado ih koristim....da mislio sam obojati taj prozorčić....čak i polumjesec u sivo....možda na kraju i malo glossi laka da izgleda ko stakalce...

Davor: poruka promijenjena dana: Sri Velj 18, 2015 11:51 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Naprijed
Stranica 14/15

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma