

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| SZVO
 | | Član od: 07 Pro 2005 | | Poruke: 1055 | | Mjesto: Slavonski Brod/Zagreb |
|
Upisano: Čet Ožu 13, 2014 8:22 pm Naslov poruke: F-16D s CFT - pitanje? |
|
|
Pozdrav svima,
zanima me koje su razlike između izraelskih F-16I SUFA i poljskih F-16D block 52+.
Naime, kupio sam od Kinetica F-16I SUFA u 1/72 a zapravo bih htio raditi maketu poljskog F-16D s CFTovima. Ako su razlike ogromne, radije cu prodati ovog Izraeca i kupiti si Poljaka...
Hvala unaprijed na odgovorima
LP,
MG _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mariok
 | | Član od: 17 Lis 2007 | | Poruke: 3259 | | Mjesto: Slavonski Brod |
|
Upisano: Čet Ožu 13, 2014 10:46 pm Naslov poruke: |
|
|
CFT ovi su jednaki, mozda samo u obojanome otvoru na lijevom CFT-u (crni poklopac), ali oblik i namjena su jednaki.
Grbe su jednake osnovne geometrije, ali izraelski ima više usisnkika za hlađenje i antena, i najveća razlika, izraelski nemaju spremnik za kočioni padobran dok poljski imaju.
Prema tome, ne može, ali mislim da u kutiji imaš sve potrebne dijelove, pogledaj spruove pa provjeri. Npr. u Hasegwa Sufa pakiranju u 1/72 ima univerzalne spruove pa se može iskombinirati i nešto drugo, ali nema spremnik za padobran.
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| SZVO
 | | Član od: 07 Pro 2005 | | Poruke: 1055 | | Mjesto: Slavonski Brod/Zagreb |
|
Upisano: Pet Ožu 14, 2014 10:22 am Naslov poruke: |
|
|
Eto tko zna
Trebao sam samo tebe pozvati na piće i sve bismo riješili u tren oka
Pozdravi imenjače... _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragisa1956
 | | Član od: 01 Lis 2009 | | Poruke: 785 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Ožu 15, 2014 1:26 am Naslov poruke: F-16 Sufa i F-16D blok 52, vidljive razlike . |
|
|
Poštovani.
Jako lijepo od vas dvojice da ste s nama ostalima podijelili svoja stremljenja i znanja. Uvijek je korisno i pristojno pokazati odlične fotografije za pojašnjenja.
Lijep pozdrav. Dragiša. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mariok
 | | Član od: 17 Lis 2007 | | Poruke: 3259 | | Mjesto: Slavonski Brod |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragisa1956
 | | Član od: 01 Lis 2009 | | Poruke: 785 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Ožu 21, 2014 4:28 am Naslov poruke: Zahvalnica fotografu. |
|
|
Poštovani.
Najljepše se zahvaljujem na uloženim trudu. Slike će sigurno mnogima novim maketarima mlaznog doba biti zanimljive.
Lijep pozdrav. Dragiša. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|