

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| mustang
| | Član od: 23 Ruj 2006 | | Poruke: 444 | |
|
Upisano: Pet Ruj 27, 2013 3:12 pm Naslov poruke: Mig-21 Bis 1:72 HRZ Zvezda |
|
|
Svima poznata maketa.Sklapao sam direkt iz kutije,nisam ulazio u točnost ili netočnost oblika sa izvornim izgledom..Šahovnica krivo pozicionirana,broj nepostojeći itd..Hvala Tupoljevu za amblem koji u opće nije na tom zrakoplovu ali ajd..bitno je da se boja..Boje su mix ne znam ni ja čega.Sve znalce HRZ Migova koje živciraju netočnosti i nelogičnosti,sorry..
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mariok
 | | Član od: 17 Lis 2007 | | Poruke: 3259 | | Mjesto: Slavonski Brod |
|
Upisano: Pet Ruj 27, 2013 3:22 pm Naslov poruke: |
|
|
Meni se sviđa! Jako dobar posao!  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Antun Janković
 | | Član od: 04 Kol 2008 | | Poruke: 2300 | | Mjesto: Swansea |
|
Upisano: Pet Ruj 27, 2013 5:13 pm Naslov poruke: |
|
|
Opći dojam nije loš....... _________________ potpis |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Gak
 | | Član od: 30 Svi 2011 | | Poruke: 574 | | Mjesto: Pula |
|
Upisano: Pet Ruj 27, 2013 5:38 pm Naslov poruke: |
|
|
Meni super izgleda! I ono prljanje od ispod, koje bi mnogi nazvali pretjeranim, zapravo vrlo dobro pokazuje kako ti avioni izgledaju u stvarnosti. (Kad nisu oprani za dan otvorenih vrata i sl.). Bas steta sto nisi stavio prave oznake!
Gak: poruka promijenjena dana: Pet Ruj 27, 2013 7:11 pm; prepravljeno ukupno 1 puta |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Ruj 27, 2013 6:56 pm Naslov poruke: |
|
|
Jako si dobro pogodio boje ,pa se i ja slažem sa Gakom ,šteta što nisi išao na neku postojeću pilu.... _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Pet Ruj 27, 2013 7:07 pm Naslov poruke: |
|
|
| Super odabir subjekta i dosta dobra izvedba. Good news je da kad nađeš prave brojeve, lako možeš ove skinuti i staviti ispravne. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Špicfajer
| | Član od: 09 Pro 2009 | | Poruke: 326 | | Mjesto: Kastela,Croatia |
|
Upisano: Pet Ruj 27, 2013 9:50 pm Naslov poruke: |
|
|
Meni super izgleda . Može koja slika izbliza, prednji dio (ili bar nakon što prominiš oznake)? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|