Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Su-9, COOPERATIVA 1/72

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
veteran

Član od: 29 Ruj 2010
Poruke: 292
PorukaUpisano: Ned Sij 20, 2013 10:30 pm    Naslov poruke: Su-9, COOPERATIVA 1/72 Citiraj ovaj komentar







Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Antun Janković

Član od: 04 Kol 2008
Poruke: 2300
Mjesto: Swansea
PorukaUpisano: Pon Sij 21, 2013 1:03 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odličan!!! jako mi se sviđa.
_________________
potpis
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Iwtcha

Član od: 24 Kol 2007
Poruke: 4106
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pon Sij 21, 2013 9:49 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odlićan, jako uredno
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mirko S. Zlikovski

Član od: 25 Ožu 2008
Poruke: 422
PorukaUpisano: Pon Sij 21, 2013 10:00 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Metalni finiš besprijekoran! Shocked
Koja je to boja korištena? Molim te, otkrij nam svoju tajnu, kako postižeš takav uredan finiš?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
nono_zg

Član od: 27 Pro 2010
Poruke: 1489
PorukaUpisano: Pon Sij 21, 2013 10:36 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ljepo ga je vidjeti. Pogotovo kad se ovak nešto napravi, a da nije iz neke "razvikane" firme (dragon,eduard ...).
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
veteran

Član od: 29 Ruj 2010
Poruke: 292
PorukaUpisano: Pon Sij 21, 2013 8:40 pm    Naslov poruke: Su-9, COOPERATIVA 1/72 Citiraj ovaj komentar

Hvala vam na lijepim komentarima. Ova maketa izrađena je davne 1995. godine i korištena je Revellova boja (silver ili aluminium, ne sjećam se više). Inače, to je najbolja boja koju sam ikad koristio, kupljena u Austriji, a bila je pakirana u staklenu bočicu od cca 30 ml sa natpisom Airbrush color. Primer nije bio potreban, a kad se osušila boja je bila vrlo otporna i nije se skidala pod prstima. Imam još nekoliko maketa koje sam radio s njome, pa ću ih poslikati i objaviti. Pozdrav svima!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Pon Sij 21, 2013 9:49 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

stari moj, odakle si TO izvukao????? Shocked ja se ni ne sjecam di je moj zavrsio....
krasan je
jel i ovaj farban kistom kao legendarni shooting star???
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
veteran

Član od: 29 Ruj 2010
Poruke: 292
PorukaUpisano: Uto Sij 22, 2013 11:26 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Slider Napisao/la:
stari moj, odakle si TO izvukao????? Shocked ja se ni ne sjecam di je moj zavrsio....
krasan je
jel i ovaj farban kistom kao legendarni shooting star???


Ovo je špricano mojim legendarnim ruskim Aerografom. Uskoro još jedna poslastica za tebe, baš je u fazi sklapanja
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Uto Sij 22, 2013 11:31 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

veteran Napisao/la:
Slider Napisao/la:
stari moj, odakle si TO izvukao????? Shocked ja se ni ne sjecam di je moj zavrsio....
krasan je
jel i ovaj farban kistom kao legendarni shooting star???


Ovo je špricano mojim legendarnim ruskim Aerografom. Uskoro još jedna poslastica za tebe, baš je u fazi sklapanja


to je onaj kaj je Miro trzil?? protocni??deset dijelova bez gumica??to je tehnika, ne ove nove dzidze midze... Very Happy nije rus blesav...
ja sam jednog dodrl, pa kupio drugog od thundrcata, i jos derem s njim, iako imam vedu.... Cool
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
veteran

Član od: 29 Ruj 2010
Poruke: 292
PorukaUpisano: Uto Sij 22, 2013 11:36 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Slider Napisao/la:
veteran Napisao/la:
Slider Napisao/la:
stari moj, odakle si TO izvukao????? Shocked ja se ni ne sjecam di je moj zavrsio....
krasan je
jel i ovaj farban kistom kao legendarni shooting star???


Ovo je špricano mojim legendarnim ruskim Aerografom. Uskoro još jedna poslastica za tebe, baš je u fazi sklapanja


to je onaj kaj je Miro trzil?? protocni??deset dijelova bez gumica??to je tehnika, ne ove nove dzidze midze... Very Happy nije rus blesav...
ja sam jednog dodrl, pa kupio drugog od thundrcata, i jos derem s njim, iako imam vedu.... Cool


Ne dam Rusa za niš na svijetu. Radio sam sa double action ,ali sam ga prodal nakon dva špricanja...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Uto Sij 22, 2013 11:37 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

veteran Napisao/la:
Slider Napisao/la:
veteran Napisao/la:
Slider Napisao/la:
stari moj, odakle si TO izvukao????? Shocked ja se ni ne sjecam di je moj zavrsio....
krasan je
jel i ovaj farban kistom kao legendarni shooting star???


Ovo je špricano mojim legendarnim ruskim Aerografom. Uskoro još jedna poslastica za tebe, baš je u fazi sklapanja


to je onaj kaj je Miro trzil?? protocni??deset dijelova bez gumica??to je tehnika, ne ove nove dzidze midze... Very Happy nije rus blesav...
ja sam jednog dodrl, pa kupio drugog od thundrcata, i jos derem s njim, iako imam vedu.... Cool


Ne dam Rusa za niš na svijetu. Radio sam sa double action ,ali sam ga prodal nakon dva špricanja...

ja sam sa svojim i gitare farbal.....da mi je nabavit os jednog za rezervu Smile
necemo vise OT,ponavljam -suhac ti je super ispal
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
topalovicdj

Član od: 04 Velj 2010
Poruke: 39
Mjesto: Beograd
PorukaUpisano: Pon Lip 24, 2013 1:37 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

evo mu ga brat istina ,,Leomanov,, takodje sa Alkali raketama
pozdrav Djordje
[img][/img]
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,... Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron