

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| veteran
 | | Član od: 29 Ruj 2010 | | Poruke: 292 | |
|
Upisano: Ned Sij 20, 2013 10:30 pm Naslov poruke: Su-9, COOPERATIVA 1/72 |
|
|
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Antun Janković
 | | Član od: 04 Kol 2008 | | Poruke: 2300 | | Mjesto: Swansea |
|
Upisano: Pon Sij 21, 2013 1:03 am Naslov poruke: |
|
|
Odličan!!! jako mi se sviđa. _________________ potpis |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Iwtcha
 | | Član od: 24 Kol 2007 | | Poruke: 4106 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Sij 21, 2013 9:49 am Naslov poruke: |
|
|
| Odlićan, jako uredno |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mirko S. Zlikovski
 | | Član od: 25 Ožu 2008 | | Poruke: 422 | |
|
Upisano: Pon Sij 21, 2013 10:00 am Naslov poruke: |
|
|
Metalni finiš besprijekoran!
Koja je to boja korištena? Molim te, otkrij nam svoju tajnu, kako postižeš takav uredan finiš? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| nono_zg
 | | Član od: 27 Pro 2010 | | Poruke: 1489 | |
|
Upisano: Pon Sij 21, 2013 10:36 am Naslov poruke: |
|
|
| ljepo ga je vidjeti. Pogotovo kad se ovak nešto napravi, a da nije iz neke "razvikane" firme (dragon,eduard ...). |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veteran
 | | Član od: 29 Ruj 2010 | | Poruke: 292 | |
|
Upisano: Pon Sij 21, 2013 8:40 pm Naslov poruke: Su-9, COOPERATIVA 1/72 |
|
|
| Hvala vam na lijepim komentarima. Ova maketa izrađena je davne 1995. godine i korištena je Revellova boja (silver ili aluminium, ne sjećam se više). Inače, to je najbolja boja koju sam ikad koristio, kupljena u Austriji, a bila je pakirana u staklenu bočicu od cca 30 ml sa natpisom Airbrush color. Primer nije bio potreban, a kad se osušila boja je bila vrlo otporna i nije se skidala pod prstima. Imam još nekoliko maketa koje sam radio s njome, pa ću ih poslikati i objaviti. Pozdrav svima! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Pon Sij 21, 2013 9:49 pm Naslov poruke: |
|
|
stari moj, odakle si TO izvukao????? ja se ni ne sjecam di je moj zavrsio....
krasan je
jel i ovaj farban kistom kao legendarni shooting star??? _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veteran
 | | Član od: 29 Ruj 2010 | | Poruke: 292 | |
|
Upisano: Uto Sij 22, 2013 11:26 am Naslov poruke: |
|
|
| Slider Napisao/la: | stari moj, odakle si TO izvukao????? ja se ni ne sjecam di je moj zavrsio....
krasan je
jel i ovaj farban kistom kao legendarni shooting star??? |
Ovo je špricano mojim legendarnim ruskim Aerografom. Uskoro još jedna poslastica za tebe, baš je u fazi sklapanja |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Uto Sij 22, 2013 11:31 am Naslov poruke: |
|
|
| veteran Napisao/la: | | Slider Napisao/la: | stari moj, odakle si TO izvukao????? ja se ni ne sjecam di je moj zavrsio....
krasan je
jel i ovaj farban kistom kao legendarni shooting star??? |
Ovo je špricano mojim legendarnim ruskim Aerografom. Uskoro još jedna poslastica za tebe, baš je u fazi sklapanja |
to je onaj kaj je Miro trzil?? protocni??deset dijelova bez gumica??to je tehnika, ne ove nove dzidze midze... nije rus blesav...
ja sam jednog dodrl, pa kupio drugog od thundrcata, i jos derem s njim, iako imam vedu....  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veteran
 | | Član od: 29 Ruj 2010 | | Poruke: 292 | |
|
Upisano: Uto Sij 22, 2013 11:36 am Naslov poruke: |
|
|
| Slider Napisao/la: | | veteran Napisao/la: | | Slider Napisao/la: | stari moj, odakle si TO izvukao????? ja se ni ne sjecam di je moj zavrsio....
krasan je
jel i ovaj farban kistom kao legendarni shooting star??? |
Ovo je špricano mojim legendarnim ruskim Aerografom. Uskoro još jedna poslastica za tebe, baš je u fazi sklapanja |
to je onaj kaj je Miro trzil?? protocni??deset dijelova bez gumica??to je tehnika, ne ove nove dzidze midze... nije rus blesav...
ja sam jednog dodrl, pa kupio drugog od thundrcata, i jos derem s njim, iako imam vedu....  |
Ne dam Rusa za niš na svijetu. Radio sam sa double action ,ali sam ga prodal nakon dva špricanja... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Uto Sij 22, 2013 11:37 am Naslov poruke: |
|
|
| veteran Napisao/la: | | Slider Napisao/la: | | veteran Napisao/la: | | Slider Napisao/la: | stari moj, odakle si TO izvukao????? ja se ni ne sjecam di je moj zavrsio....
krasan je
jel i ovaj farban kistom kao legendarni shooting star??? |
Ovo je špricano mojim legendarnim ruskim Aerografom. Uskoro još jedna poslastica za tebe, baš je u fazi sklapanja |
to je onaj kaj je Miro trzil?? protocni??deset dijelova bez gumica??to je tehnika, ne ove nove dzidze midze... nije rus blesav...
ja sam jednog dodrl, pa kupio drugog od thundrcata, i jos derem s njim, iako imam vedu....  |
Ne dam Rusa za niš na svijetu. Radio sam sa double action ,ali sam ga prodal nakon dva špricanja... |
ja sam sa svojim i gitare farbal.....da mi je nabavit os jednog za rezervu
necemo vise OT,ponavljam -suhac ti je super ispal _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| topalovicdj
| | Član od: 04 Velj 2010 | | Poruke: 39 | | Mjesto: Beograd |
|
Upisano: Pon Lip 24, 2013 1:37 pm Naslov poruke: |
|
|
evo mu ga brat istina ,,Leomanov,, takodje sa Alkali raketama
pozdrav Djordje
[img] [/img] |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|