Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Alpha Hobby Shop

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori i kamioni
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
ri_shock

Član od: 18 Tra 2013
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Pet Svi 17, 2013 10:27 am    Naslov poruke: Alpha Hobby Shop Citiraj ovaj komentar

Zanima me da li netko slučajno zna šta Hanich ima od Auto-Moto maketa trenutno na stanju, jer dobro je poznato da ni on sam ne zna šta ima Very Happy

Ono šta ja znam da ima još koji komad WRC Peugeotova 206/307 (eventualno).

Možda bi se našla još koja TA24100 Honda NSX. Ja sam je nedavno uzeo.

TA24211 Honda S2000 i TA24145 Nissan Skyline GT-R V-spec su definitvno rasprodani.

Pa ako ga je netko nedavno kontaktirao i ima još koju informaciju neka slobodno napiše.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Managarium

Član od: 24 Kol 2012
Mjesto: Koprivnica Đurđevac
PorukaUpisano: Pet Svi 17, 2013 12:37 pm    Naslov poruke: Re: Alpha Hobby Shop Citiraj ovaj komentar

ri_shock Napisao/la:
Zanima me da li netko slučajno zna šta Hanich ima od Auto-Moto maketa trenutno na stanju, jer dobro je poznato da ni on sam ne zna šta ima Very Happy

To je istina. Moje ti je iskustvo bilo s njime dok sam naručio neku maketu, da sam drugi dan dobio mail gdje mi je pisao da nemaju tu maketu više, pa da si onda uzmem nekaj drugo.

Sad ne znam probaj im poslati mail, možda znaju, ali moje iskustvo s time kaj ima, a kaj nema je bilo takvo.
Natrag na vrh
ri_shock

Član od: 18 Tra 2013
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Pet Svi 17, 2013 2:25 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ma ja sam nekoliko puta kupovao od njega i svaki put je bilo nekih problema, ali baš svaki put.

Evo sad nedavno zadnji put ga pitam šta ima na lageru od maketa i umjesto odgovora tipa imam to i to i to, on mene zove i traži da mu napravim popis šta me zanima po prioritetima pa da će vidit Very Happy

To je nešto strašno za opisat, a kad mu kažeš da webshop nevalja se čudi zašto. Pa u web shopu stoji NEW pored nečeg već 6-7 godina a ko zna koliko godina više toga nema na lageru.

Ja bi kupio još šta tamo, ali izgleda da nema smisla više uopće gledat.
Natrag na vrh
Managarium

Član od: 24 Kol 2012
Mjesto: Koprivnica Đurđevac
PorukaUpisano: Sub Svi 18, 2013 5:59 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jednom sam ja njega čekao da mi pošalje na mail predračun i za to mu je trebalo tjedan dana, uz obrazloženje da im je skladište van Zagreba i da tamo idu nekoliko puta tjedno, pa sam u međuvremenu odustao. Ne želim sad ja pljuvati po njima ili tak nekaj da me se shvati, ali sam i ja odustao od njega pa kupujem na e bayu. Inače se slažim da bi trebao biti bolji web shop, pa koliko samo web shopova imaju jednostavan sustav da kraj proizvoda stoji zelena točkica (ako imaju proizvod) i crvena (ako ga nemaju).
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori i kamioni Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma